Пъзели 41

  • 26 529
  • 766
# 705
Успех и от мен! Ще се постарая да се събудя преди 10 Grinning
Виж целия пост
# 706
Успех, дами. Ще ви гледам и изпращам позитивна енергия.
Виж целия пост
# 707
Успех и от мен момичета! 🍀
Виж целия пост
# 708
Успех момичета!!!
Виж целия пост
# 709
Успех, момичета, стискаме палци и пращаме позитивна енергия Hug Flowers Four Leaf Clover

Аз междувременно започвам поничката и кафето, по-точно кафето, после чашата, после поничката Laughing
Виж целия пост
# 710
Момичета, късмет на състезанието!
Много съм горда, че нашата тема успя да излъчи два толкова силни отбора на финал.
Ще се опитам да гледам състезанието докато пътуваме, затова ще помоля някоя добра душа да даде линк.

Cotton Candy, поничката е много по-лесна.
Виж целия пост
# 711
Успех на състезанието! Simple Smile
Не знам, дали ще мога да гледам, но палци ще стискам задължително Simple Smile
Виж целия пост
# 712
Още веднъж да пожелая успех и да не забравите -  чакаме пресконференция на двете първи места!
Виж целия пост
# 713
Влязох на страницата на озон но още явно не са пуснали лайв.
Стискам силно палци, отварям си и аз да редя един пъзел и ше викам за вас!
Виж целия пост
# 714
След малко ще го пуснат, към 10:10-15 търсете. Победителят от предния път пак е тук, но явно с някой друг в отбор. Той беше машина, сигурно пак ще е пръв.
Виж целия пост
# 715
Ааа, Бухтичка, без такива пораженчески мисли. Тръгвай с мисълта за победа, пък каквото стане. Hearts
Виж целия пост
# 716
https://fb.watch/d8itHR4Mc-/
Виж целия пост
# 717
Момичета, късмет на състезанието!
Много съм горда, че нашата тема успя да излъчи два толкова силни отбора на финал.
Ще се опитам да гледам състезанието докато пътуваме, затова ще помоля някоя добра душа да даде линк.

Cotton Candy, поничката е много по-лесна.

И аз така предположих и реших да я оставя за десерт Grinning

https://www.facebook.com/Ozone.bg/videos/4381472888622769/

Пъзелът май е Катедралата, ако правилно виждам.
Виж целия пост
# 718
Бухтичка, този път вие с mimok сте машината Hug
Успех и на Vese.Vese!
Стискам ви палци, момичета!

п.п: Варненската катедрала е Simple Smile
Виж целия пост
# 719
https://www.ozone.bg/product/pazel-black-sea-puzzles-ot-1000-cha … cESMU3luPZlsb5024
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия