Пъзели 41

  • 26 529
  • 766
# 720
Бях сигурна, че ще е катедралата:)
Виж целия пост
# 721
Да ми припомните кои са нашите отбори, моля. На  Бухтичка - със синята блуза, а другия отбор?
Виж целия пост
# 722
От техния отбор по-добре се вижда другото момиче - Лора (в дясно)  - с бяла тениска с къс ръкав, отпред има някаква картинка. Весето е вляво с блуза нещо в зелено-бяло, с три четвърти ръкав. На бяла маса. В момента са на втора колона, втори ред отдолу-нагоре.
ПП. нали така, да не стискам палци за някой друг Grinning
Виж целия пост
# 723
На третия ред първите са Бухтичка и mimok. Heart Eyes Ще бъдат номер едно накрая.


Редактирам се. Ето ги, дано не греша.
Виж целия пост
# 724
На третия ред първите са Бухтичка и mimok. Heart Eyes Ще бъдат номер едно накрая.


Мноооооого добре вървят!
Виж целия пост
# 725


Снимка на Бухтичка и mimok в момента,
Весе не мога да ги позная.
Виж целия пост
# 726
Даааа, само наште! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 727
Ооо, а аз досега стисках палци за дамите от първия ред, 5-ти на картинката. Пишеше Мими и Ради. Веднага коригирам посоката на позитивната си мисъл. А де е Веси и другарчето й?
Виж целия пост
# 728

Може би Веси?
Виж целия пост
# 729
Да, Лора и Веси Hug
Виж целия пост
# 730

Даа и аз си мисля, че това са нашите момичета:)

п.п: Има финалисти:
1-во място: 1 час и 23 мин.
2-ро място: 1 час и 35 мин.
Виж целия пост
# 731
От тези, които са на екран в момента, Лора и Веси са най-напреднали.
Тъкмо да се оплача, че скриха Бухтичка и Мимок, и пак ги показаха, но много за малко. Пак са едни от по-напредналите. Давайте, момичета, и за двата отбора има добър шанс!
П.П. Един отбор направи квантов скок, преди малко изобщо не бяха толкова напред! Мариела и Лорена. Беше им се изместил пъзелът и не се виждаше в камерата целият. Те са трети.
Виж целия пост
# 732
Вече два отбора са се класирали, направо това са някакви машини.
Виж целия пост
# 733
Виж целия пост
# 734
100% са го редили преди.
Защо дават една празна маса, пуснете да гледаме някой от нашите вместо нея!
П.П. Ахаха, едни мацки завършиха 4-ти и сега си правят селфи Joy
Аааайде наш-те! Задължително в първите 10!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия