Пъзели 41

  • 26 529
  • 766
# 735
Аз за час и 23 минути не мога да го наредя ако ще да ми подават в ръката парче по парче. Измама има според мен.
Аз ги гледах как бучкаха парчетата все едно имаха цветен шаблон отдолу.
Виж целия пост
# 736
Честито на Веси и Лора! В първите 8!
Виж целия пост
# 737
Мона Лиза, и на мен ми направи впечатление как вземаха парченца и без да се замислят веднага слагаха на правилно място.
Виж целия пост
# 738
Весето и Лора са 4-ти!!!
Ама голяма радост, даже с Джо в колата гледахме последните парчета! Няма такава емоция!
Виж целия пост
# 739
А аз си мислех, че ще е лежерен пъзел...
Виж целия пост
# 740
Съмърче това не е ли на Клементина преливащите цветенца?
Виж целия пост
# 741
Да, обаче само рамката беше лесна 😬
Виж целия пост
# 742
Този ли е? И аз му бях хвърлила око... Grinning
Виж целия пост
# 743
Да:) И аз много го харесах, но нещо зациклих.
Виж целия пост
# 744
Поздравявам момичета, които участваха в голямото пъзелоредене.
Виж целия пост
# 745
Браво на участничките, страхотно представяне! Другия път, по добре Hug
Виж целия пост
# 746
Момичета, супер сте! Аз си мислех, че ме бива с пъзелите, но вие направо сте ураган Grinning Страхотно представяне и следващия път победа!
Виж целия пост
# 747


Само църкви за нас, явно са ни на късмет.

Много благодаря за подкрепата.

Сега ще гледам с интерес как се реди пъзел за 1.20, с толкова зеления, пък дано и аз да се науча.

Много е вълнуващо , препоръчвам на всички преживяването. То си е победа над себе си да участваш.
Виж целия пост
# 748
Весе, браво, чудесно се представихте Hug

2 часа и 46 минути беше нашето време, завършихме извън първите 10.
Забавлявахме се и си мисля, че добре почнахме, но зелениите ни поспънаха. Може би нямахме най-добрата стратегия, не знам. Аз принципно очаквах време около 3 часа, за който и да е от пъзелите и в крайна сметка дори го подобрихме малко.

Тези, които го наредиха за час и половина не мога да си представя колко пъти точно са го редили, за да го наизустят дотолкова Joy
Виж целия пост
# 749
За съжаление нямах възможност да догледам финала, но ви благодаря момичета за страхотната емоция, която ни създадохте Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия