РУСКИ филми и сериали - тема 19

  • 63 465
  • 735
# 615
Привет. Някой сеща ли се за лекарски сериал руски освен Знахар?
Виж целия пост
# 616
Привет. Някой сеща ли се за лекарски сериал руски освен Знахар?
Скорая помощ, Акушер, имаше и други но в момента не се сещам правилните заглавия.
Виж целия пост
# 617
https://www.youtube.com/watch?v=WwF9CpLhvLM&list=PL8B3MkJZuxIj4C … xZ7IjEDev&index=7
 Гледам "Самара", на първи сезон , 6 серия ,не тръгна добре, Бърза помощ, добър е хирург и го канят в хирургия, не знам какво ще е нататък. Не ми е  сериозен. Иде ми да набия жена му.
  Има много за лекарки, отметнати и  чакат, ако искаш, но не ги знам струват ли.
 Гледах един свестен с лекар,  дали ще го намеря за името?
Виж целия пост
# 618
Привет!

Минавам да кажа, че изгледах "Варшава 21". Хубав, динамичен филм с красиви актьори, в главната роля Дмитрий Милер
,
мнооого симпатичен. Wink Шпионски, криминален, детектив. Хареса ми.
Филмът е включен в filmix 24 г, но мисля е правен доста преди това.
При мен остави леко нагарчаща нотка от безпочвения оптимизъм и вярата в доброто от руска страна.
Питах се и какво е да работиш в откровено вражеска среда с предател до предател.
Ама, руска душевност, какво да ги правиш.

Изгледах и "Блиндаж".
По-голямата част се развива по времето на Втората Световна война.
Тук вече изтръпнах от саможертвата на обикновените хора. Гладни, премръзнали, накрая на силите си, изгубили близките си намират мъжеството да застанат срещу противника си и единственото, което ги крепи е да неутрализират поне една пушка, танк или оръдие. С пълното съзнание, че ако не сега, то най-късно утре ще умрат.
Противоречив филм. Без значение, че предците са загивали от вражеското нападение, филмът завършва с нещо като: било каквото било, дай да сме си приятели сега.

И двата филма много ми напомниха първоначалните кадри от филма Собачье сердце по Булгаков, където известен Московски професор храни със салам куче с цел не много достойни опити, докато хората няма какво да ядат. Естествено без благородството на професора.
Филмът не е за това, друга е идеята, ако не сте го гледали, препоръчвам. От 1988г е.

В това прекрасно време, дайте моля нещо за любов, море и ... още нещо. Wink Hands Pray
Виж целия пост
# 619
Привет. Някой сеща ли се за лекарски сериал руски освен Знахар?

Здравейте, много са.
Склифосовский 12 сезона

Тест на беременность 4 сезона
   
Интерны

Доктор Живаго

Триггер

Общая терапия
Ланцет, Практика, Земский доктор,    
Доктор Иванов,    
13 клиническая,   
Заключение,   
Доктор Преображенский
Филин
Доктор Краснов
и мн. др.

За любов и море?
Курортный роман
 Маша и Море
Без границ
Восток- Запад
Виж целия пост
# 620

За любов и море?
Курортный роман
 Маша и Море
Без границ
Восток- Запад

Много благодаря! Hug

* Diva *, станна работа. Пускам Пилигрим, че ми звучеше много познато и ... ми гледала съм го, а не съм писала и не си спомням. Склероза ли ме гони, докато готвя ли съм го гледала... с удоволствие пак ще го гледам. Благодаря! Освен предложенията на Валентина за любов и море, този ще е за още нещо. Wink
Виж целия пост
# 621
Аз бавничко гледам Варшава 21. И аз съм очарована. Умеят ги тези шпионските сериали. Още не се съм го свършила, че ми е попретоварено от работа, но сериалчето е екстра.

Дмитрий Милер наистина много хубав. Погледнах му снимки като е бил съвсем млад и не ми хареса. От типа мъже е, които в 40-те или 50-те си изглеждат по-красиви и мъжествени отколкото на 25-30. Та даже и в 60-те си може би ще бъде така.
Обаче аз си харесвам типичните руски физиономии с русите коси, по-обли личица и сини очички. Та моят любимец в сериала е Дмитрий Куличков (баш шпионинът).
Само че сега ще коментирам в скрит текст, за да попитам за един детайл от шпионската им врътка.
Скрит текст:
Как стана така, че записът от очилата на Донбровски се озова при гологлавия шпионин? Нашето момче сложи инструментариума в очилата, но един вид излиза, че са в комбина с головглавия ли?
Виж целия пост
# 622
Момичета, започнаха да трият в темата, което никак не е добре.
Отново ще помоля да не се увличате и да осъзнаете разликата между чат и форум.
Нека да се наслаждваме на спокойна приятелска атмосфера.

Между нас има мъж, така че се редактирам Simple Smile Момичета и младеж!

Да продължа по темата.
Днес попаднах на докторски сериал, Восьмой участок. Може да го добавим към списъка.
https://www.kino-teatr.ru/kino/movie/ros/158618/annot/


Нов сериал с добри актьори!
Качени са 4 серии от 16
РУССКАЯ ЖЕНА
https://www.kino-teatr.ru/kino/movie/ros/147766/annot/

http://seasonvar.ru/serial-40985-Russkaya_zhena.html
в гл. роли: Карина Андоленко, Юрий Чурсин, Иван Босильчич

Карина Андоленко, Иван Босильчич
Виж целия пост
# 623
Привет, аз съм отпускарска и нощес днес гледах  това мыло. Хареса ми хумора на места, а накрая ми се напълниха очите със сълзи
'Две истории о любви'

https://youtu.be/baTp7Aq5aGQ?si=j1ER3HBbRRZ6dVsy
Виж целия пост
# 624
Дами и господин,
днес един съветски и узбекски актьор и режисьор става на 74 години.
Честито! Нека бъде здрав и способен на творчески успехи!
Бих могла да му кажа името, но ще го направя като загадка. Загадка, ама мнооооого лесна, бързо ще се сетите.
Виж целия пост
# 625
И пак е трито. И защо? Наистина ли темата ще си превърне в каталог? Ако да, значи  не е за мен.
Виж целия пост
# 626
Здравейте на тези, които са в темата!
Очакват ни много интересни сериали.



Лично за мен най-голям интерес предизвикват Шеф и Первый отдел.

Какво гледате в момента? Някой започна ли Русская жена?

И докато тече олимпиадата в Париж, излезе премиера на филм за олимпиадата в Москва 1980.



Първа серия



Евгений Стычкин ще видим като актьор, режисьор, сценарист.

в гл. роли: Игорь Костолевский, Григорий Верник, Мария Карпова, Евгений Стычкин,
Вячеслав Чепурченко, Юрий Стоянов (в ролята на Брежнев), Алексей Серебряков, Евгения Дмитриева, Сергей Чонишвили, Павел Майков...
Виж целия пост
# 627
Изгледах :
Убойный отпуск 1  сезон- ами не ме грабна
Приставы 1 Сезон - и този ми беше тегав
Харесаха ми -
Дама с собачкой 2 Сезон
Ангел мести 1 Сезон
тези двата все още имат серии които не са качени, та ги следя
Започнах - Крепкие орешки 3 Сезон
И следя междувременно за качени нови серии на Свои, и още три сериала които вървят, и се качват поетапно.
Виж целия пост
# 628
Намерих  събрани филмите с Батирев, гледам в момента Контужены и си точа зъбите за всичките над 20 часа с него. Кто Ты май  от тук  видях, но ме озадачи  надпис че е украинска киностудия производител,  старите им филми са общи, Батирев ме интересува. Та тези 20 часа намаляват, като превъртя двата  изгледани и  кой знае още кой с него.  Разпускам с тях. Каквото да става, актьорът ме усмихва.
 За съжаление, за най-нови филми си чакам субтитри. Но има още отметнати ,няма да скучая  и да търся.
Виж целия пост
# 629
Започнах да гледам по ютуб новия сериал Елисавета. Има ги качени всички епизоди там и е страхотен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия