Спам тема(Трудово-работен Спам!) - от 01.05. до 31.05.22г.

  • 15 620
  • 584
# 120

Весел празник с пожелание живи и здрави да са всички! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 121
Виждаш ли, Инче, някои хора вече са по лятному, пък ти му казваш, че не е време за летни дрехи Grinning
Дааа, и после: що ми е запушен носът? Joy

Глей ги, глей ги, очила искат, косми ... ми отглеждайте си ги, бе. Joy

Честит ви празник! Живи и здрави да сте! Ку сте именици- още повече! Grinning

Джасте, твоя ли е китката? Grinning

Кики, пристигнахте ли? Да щракнеш морето. И да ни го пратиш, по възможност, де. Grinning
Виж целия пост
# 122
Виж целия пост
# 123
Джасте, твоя ли е китката? Grinning
Инче, да. Води се Сурфиния - сорт хибридна висяща петуния. Grinning
Виж целия пост
# 124
Опияняващ аромат имат петуниите. Ммм!

Леле, на морето има и зеленко, че и мак цъфнал. Прекрасно! Grinning

Оправям си деня с вас. Kissing Heart Че имаши разногласия между ранобудни и неранобудни. Grinning Ахаа ... и да тръгна с плакат: Не на ремонтите! Не на почистването! Joy
Виж целия пост
# 125
Честит Гергьовден, спамъри!
Виж целия пост
# 126
Яна, доколкото знам, в Испания канабиса е легален? Или се лъжа? Ми то кат мушкато там. Simple Smile
//
Джасте, искам и аз фунийки да завъдя. 2 години пробвам със семки, но тц. Май ще купя готов разсад. Твойте Heartpulse
Виж целия пост
# 127
Да, легален е. Има си наредба, която регламентира какво, колко...
Близо до предишната ни квартира имаше заведение, спокойно се напушваш само докато минеш покрай него. Такива облаци се стелеха, отдалеч се усещаше миризмата.
Виж целия пост
# 128
Бази, тия китки са ми от колежката - подарък за миналия ми РД. Готови, цъфнали бяха. Разкошни. Тая година Джастев хубавичко ги оряза и ги оставихме на воля да си растат. Поливаме ги периодично и те си покараха и сега вече имат цвят. Ама сега видях, че некви гадинки са ги полазили, дъл не са листни въшки, въх, сал такива гадове ми трябва да се завъдят, както ми се е разлистила балконската градинка, сакън. Трябва да видя с какво да ги опръскам, че да не ми налазят другите растения.
Ако имате идеи, давайте ги насам.
Виж целия пост
# 129
Джасте, вземи моспилан и напръскай.

Айде, народе, не изтървавай прИмоцията Wink
Виж целия пост
# 130
Ке ке, от кино Влайкова имам много смешна случка, ама не е за разказване, че ми е неудобно чак. Срам мъй. Smile
Скоро не съм ходила, дали е същата мизераблия вътре.
//
Днеска така. Че и без джинджифила ме тресе енергия за половин волейболен отбор.


///
Джасте, пръскала съм със сапунена / шампоанена / препарат чинии вода и имам едни етерични масла различни. Разреждам с вода и пак пръскам. Лавандуловото препоръчват. Колко работи, не мога ти кажа, но си мисля, че помага отчасти. Или калинки. Smiley
Виж целия пост
# 131

Grinning
Виж целия пост
# 132
Днес съм минала над 10 км по ино баирче, да ме пита човек кво имаше в кафето ми...
Мноо се уморих и лапичките ме болят ужасно гадно!
Ще си натопя крачетата в на Кика морето и ще ги заровя в пясъка Heart Eyes Heart Eyes
Толкова съм уморена, само да вметна, че не мога да си изпия първата бира, ама и не заспивам.

Инче, аз не търся на Пънча очилата Joy , а очилата от предните снимки.
Може да са я утрепали бабките, затуй питам.
Виж целия пост
# 133
Добро утро! Coffee
Из форума:
Виж целия пост
# 134
Добрютро ви! Grinning
Това са пухчетата на тополите:

И една блаженстваща котка: Grinning


Вчера цял ден си мислех, че е събота. Днес е събота. И двата дена са ми работни. Повторения ... кофти работа.

Дайсче, какви бабки, како трепане? Joy 10 км са си бая. Как са ти краката?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия