Спам тема(Трудово-работен Спам!) - от 01.05. до 31.05.22г.

  • 15 620
  • 584
# 135
Добро утро с кафе и сладкиш:

Обичам тихите утрини в почивен ден.
Толкова е спокойно. Грее слънчице, опитва да се стопли. Идилийка.
Пп Вчера готвих дроб сарма(карантийките ми бяха подготвени предварително от Великден, сварени, нарязани, чинно замразени, подправките и те, та не и слугувах много), правих сладкиш, после салата, пуснах две перални, бърсах прах, ходих до магазина. Уж, нищо работа, а така се изморих, направо все едно съм орала на нивата.. с ръце. Ама много се изморих. От времето ли е, пост ковид синдром ли е, не знам, но беше гадно.
Пожелавам ви спокойни и приятни почивни дни. Hug
Виж целия пост
# 136
Изглежда вкусно и красиво Simple Smile
хубав ден на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 137
Джастето е майстор на красивото. Заслужил, при това. Kissing Heart
Виж целия пост
# 138
След като заспах към 2 със зор, станах в 7.20 без зор Confused
Чистих, оправях, че няколко перални ме чакаха да ги прибера. Сега към парка ше ходим, ама нещо мноо се уморих.

Джасте, завиждам за дроб сармата, обожавам!
Виж целия пост
# 139
Дайсче, аз дроб не обичам, но дроб сарма ям и харесвам. Правя си я по "мой си" начин - ситно нарязани карантийки, много зелен лук, малко чесън и много зелени подправки - джоджен, девесил, магданоз и копър. Също така слагам чер пипер и малко чубричка. И отгоре с хубав и пухкав бешамел. Първо задушавам в мазнина всичко в дълбок тиган с добавка на чашка ориз и чашка вода и после мятам в тавичка във фурната. Ммм, мням. Yum

Пп Инче, Kissing Heart.
Пп Благодаря, Young man. Grinning
Виж целия пост
# 140
Ммммм

Виж целия пост
# 141
Начии, нъл съм на работата, па то няма работа почти и глад ме гони, та нападнах едни великденски курабии. Таз бира така ше ми върви с тях ... ммм! Joy
Уточнение: обичам горчивите бири и те ного, ама ного вървят със сладко. Joy
Виж целия пост
# 142
липсва ми Босилка Sad
къде отиде тази девойка Heart
Виж целия пост
# 143
Joy Шегаджия си ти, шегаджия.
Виж целия пост
# 144

Све душички тука Simple Smile
Виж целия пост
# 145
Шегобийци. Smile
//
Снежанков, ма ти май не се шегувкаш? Grinning
//
Зарибила съм се да завъждам малини. Ноооого обичам. Четох, рових, наесен ще бодна.
Виж целия пост
# 146
Малини и аз обичам, може да си купя Simple Smile
Виж целия пост
# 147
мумишета кога танззиииии Simple Smile

Виж целия пост
# 148
Ного е сиган. Sweat Smile
Дан си на сватба?
Виж целия пост
# 149
Когат ни заведеш на сръбската.
3 години, искам само да вметна! 3 години!!

Норче, мъцни, че си жива Relaxed

Бираа, бираа, писна ми да чистя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия