🎥 Всичко за филмите: Гледах! Искам да споделя! Ревюта, премиери, новини...LVIII 🎬

  • 55 007
  • 742
# 150
Да не е съдържал нещо антилиберално? Simple Smile
Виж целия пост
# 151
За български филми ли говорите?
Избягвам ги. Честно казано, всеки път катп гледам български филм, мисля единствено пф, и това ли са плагиатствали и ми разваля цялото удоволствие.
Виж целия пост
# 152
Ооо pppqqq гледала си Порталът на мен ми е любим ❤😘 Надявам се да ти е харесал.
Има светни хубави български филми но за съжеление са малко.
Виж целия пост
# 153
Да, не беше лош. Но малко предсказуем. Някои неща на финала не ми се видяха на място.
Виж целия пост
# 154
Според мен финала си беше много на място. Само за него нямаше щастлив край. Крум си изпълни мисията спаси баща си, но цената е кофти. Собственото му щастие.
Виж целия пост
# 155
Защо да не е щастлив - нали се сдобри с родителите си и се оказа, че вече е тузар. Любовната му история беше мимолетна, едва ли й е придавал голямо значение.
Виж целия пост
# 156
Беше станал тузар на морето и баща му се беше върнал, каквато беше мисията. Как да не е бил щастлив!?
Виж целия пост
# 157
Да ама баща му беше кофти, като преглеждаше статите питаше вуйчо си “ защо не  се разбирам с баща си?” После като дойде при тях,реакцията  му беше “ Ти к’во правиш тука!?” Освен това Крум винаги се е разбирал повече с вуйчо си.
Връзката му с Ани не беше “минолетна” все пак той я спаси и даде по-добър живот в Франция. Не можеше да я вземе със себе си в бъдещето. Нямаше как, незнам дали порталът би работил за нея. Само времето ги раздалеше. Така,че нямаше щастлив за него, няма пълно щастие.
Виж целия пост
# 158
Щях да го сложа в моята тема за фантастиките, но тъй като последното мнение е мое, слагам тук трейлър и кадър със Синята фея от Пинокио - сигурна съм, че Карло Колоди си я е представял БАШ така:




Пинокио поначало е крийпи, но тук са успели да засилят това му качество...

Между другото - феновете на Дисни сигурно знаят, че няколкото музикални тона, които се чуват при появата на логото, преди всеки филм, са от Пинокио - превърнали са ги в своя емблема. Чуваме ги с текст в тийзъра (единственото нещо, което ми хареса).

И допълвам с още една новина - ромската Снежанка, Рейчъл Зеглер, ще играе главната героиня Луси Грей в екранизацията на прикуъла на Игрите на глада:
 
Виж целия пост
# 159
Ох тия Дисни  правят игрални филми на почти всичките си анимации 😒Какъв е смисълът?  Очаквам  Търсенето на Немо да ги видя сега 😂 Е чак пък ромка стига де, девойка е амекарски латино. Те май нея са я взели само за красота. 
Незнам защо трябва да правят поредният филм за Снежанка?
Пепеляшка и Снежанка офф пълно е с тях.  Who caress? Много се изтъркаха ама те само тия приказки знаят, другите за тях не съществуват 😟
Имаше една много хубава приказка на Шехиризада където  един принц се беше начучил  да прави килими, заради една девойка. Той ги правеше прекрасни и се ожениха, обаче при пътуване го бяха отвлекли разбойници.
За да се спаси  той хитро и скришно уши тайно съобщение с кординати  в килима къде се намира. Така когато жена му получи килима тя се сетила,че това е той. Спасяват го.
Ще е хубово ако направят филм по тази история. Стига с тези принцески.
Виж целия пост
# 160
О, много интересна ми звучи последната история с килима! Нека да направят! Heart Последният филм за Аладин въобще не ми хареса, иначе бяха красавци всичките актьори, ама....  
Аз съм малко голяма за този филм, ама много ми беше харесал Frozen, какво да направя.... не можех да спра да пея толкова много време песента, че после и на други езици...
А филмът за Красавицата и звяра последният с Ема Уотсън, когато го даваха на кино бяхме моята компания единствените големи хора в киното без деца. Зад мен едно момиченце пееше и постоянно питаше майка си ''мамо, а кога ще се целунат'' и пак започваше да пее!  Joy
Виж целия пост
# 161
Тоя с Ема беше добре
Но нататък нещо...ми не от мен
Виж целия пост
# 162
На мен май нито един от лайф екшън филмите не ми харесва. Гледала съм няколко, но не мисля да се мъча повече, избягвам ги и по телевизията.
Немо не е най-страшното - представям си колко извратено ще изглежда Робин Худ с живи животни в дрехи...
Виж целия пост
# 163
Сгига бе - Снежанка латино! Отиде по дяволите цялата приказка, в която Снежанка, затова е Снежанка заради бялата си кожа.
Ба си идиотите! Толкова нямат индиолегенди за екранизация, че опряха до предъвканите европейски приказки.
Виж целия пост
# 164
Ох наистина е прекалено! За принцът от Персия, актрисата, която има много бяла кожа я бяха гримирали до неузнаваемост, за да направят мургава златиста кожа. Тази естествена мургавелка ще играе Снежанка..... Не го разбирам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия