Лидл 163 - Майска... на зелено

  • 106 404
  • 1 736
# 165
Ако се изтриват след време ще е доста странно. И неприятно...
Виж целия пост
# 166
Най-старата ми е от 06.10.2020, не трия никакви (мързел).
Виж целия пост
# 167
не, не се изтриват. всички от 2020 г. си седят при мен.
Виж целия пост
# 168
Звъннах им, казаха, че са изтеглили всички уреди и ще ми върнат парите, но аз да отида да си ги взема. 😒
Скандалът в нас е готов!

А между другото, докато чаках да ми вдигне някой (повече от 5 минути), съобщиха, че ако звъня за проверка на наличност на нещо -не могат да ми отговорят.
Виж целия пост
# 169
За белия шоколад - преди Вликден, началото на Април го купувах някъде. Тъмния е Мока - харесва ми Simple Smile
Имаше и бял Йогурт с ягоди. Свършил е май.
Иначе - стои нещо в хладилника, стои, стои - а е изчезнало: "Къде е?"
Виж целия пост
# 170
Италианската салата левче ли е по брошура, че за толкова я взех?
Хляб Добруджа 3 лв за кг Fearful
Виж целия пост
# 171
Писах аз за хляба, чак ума не ми го побира вече с тия цени.
Все пак нали малка потребителска кошница, основни храни.
Виж целия пост
# 172
Ами..."на зелено" е писала Брадичката Smiley , там са малотрайни продуктите и няма как да се развива цифромания.
Виж целия пост
# 173
Въй, млечният десерт на Милбона от скреча 1ст ми е слабост. Ако ви се падне и не го искате, пишете ми, лидл ми е на 3мин пеша, веднага хуквам  Heart Eyes
Последният път на 25ст заредих май 20тина , направих 2 пъти наведнъж по 3х3 броя въх как ли са ме зяпали на касата.. Flushed а сега е към 55ст, друго сладко не си позволявам така..
Виж целия пост
# 174
Подарявам
Виж целия пост
# 175
Някой пробва ли вече новия препарат за миялна?
Виж целия пост
# 176
ИЗПРАТЕНИ
Подарявам.Само моля някой да ми обясни как се пращат

Такива пуканки подарявам и аз.
Виж целия пост
# 177
Някой пробва ли вече новия препарат за миялна?

Не е лош, но ми мирише страшно дразнещо на мен.
Виж целия пост
# 178
За шоколада с лайма... На бул. България в Пловдив до касите има рекламен стелаж  и има от всички видове. Предполагам ,че и в други филиали ще има.
Виж целия пост
# 179
Звъннах им, казаха, че са изтеглили всички уреди и ще ми върнат парите, но аз да отида да си ги взема. 😒
Скандалът в нас е готов!

А между другото, докато чаках да ми вдигне някой (повече от 5 минути), съобщиха, че ако звъня за проверка на наличност на нещо -не могат да ми отговорят.
Кой уред търсиш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия