АВГУСТ 🤱🏻 2022 🌸 👶🏻 (Тема 11)

  • 48 470
  • 753
# 435
INCY beauty

Момичета, ще споделите ли името на приложението за сканиране. Изглежда много удобно и полезно.
Виж целия пост
# 436
Повечето неща, които сканирах вкъщи ги няма в приложението, а не ми се занимаваше да чакам проучване на състава. Друг път ще е. Обаче един рол-он дето го ползвам и се води био и безвреден излезе много интересен.

И кърпичките на Молфикс. Последния път купувах памперси Молфикс и бяха прекачени към пакета. Аз лично не мога да им търпя миризмата и съм ги дала на големия да си чисти в стаята с тях. Бебешки са, ако някой се чуди.
Виж целия пост
# 437
Живея в Трошево, срещу Мол Варна съм

Да, от Варна съм, намерих и човек, който доставя Mamia и Little angels, които са на доста добри цени спрямо Памперс ... Така че ще изчакам, наистина бройките са много, особено за 1цата от Емаг
Малката е с Литъл Ейнджъл и съм много доволна. Ползвала съм и Мамия като няма литъла обаче ми се струват по твърди и не ми харесват. И аз намерих да ми носят вкъщи, но това ще стане след като си остана вкъщи. Правят доставка до вкъщи препоръчала над 50лв. Иначе ММ ходи до Владиславово да купува. Сега ако се наложи да ходи за малката ще му поръчам и 1 иначе ще взема Молфикс. Преди си поръчвах и ми носеха вкъщи, но явно жената дето ми носеше е спряла да внася, защото не ми отговаряше на съобщенията. Влажните кърпички Мамия и Литъл Ейнджъл обаче не ми харесаха.
В кой квартал си? Ако мога да ти помогна къде има детски магазини. Имай в предвид, че някога детските магазини не поддържат в наличност памперси 1 или поне не от всички марки. Поръчваш си и ти носят. Рядко се търсят и май рядко се ползват повече от 1-2 пакета нищо, че са малко бройки.
Виж целия пост
# 438
Включвам се по темата с памперсите.
Преди няколко дни цената в emag беше още по-ниска, така че е въпрос на следене и явно често пускат промоции.
Иначе намерих и този сайт https://ukstoki.com/, смятам че би бил полезен на доста от вас. Не съм разглеждала подробно какво има и на какви цени, но ми направи впечатление, че при поръчка над 40лв има безплатна доставка за София.
Едно такова пакетче 1чка, за старт е достатъчно предполагам.
https://ukstoki.com/little-angels-памперси-размер-1 0,23лв/брой
Виж целия пост
# 439
Живея в Трошево, срещу Мол Варна съм

Да, от Варна съм, намерих и човек, който доставя Mamia и Little angels, които са на доста добри цени спрямо Памперс ... Така че ще изчакам, наистина бройките са много, особено за 1цата от Емаг
Малката е с Литъл Ейнджъл и съм много доволна. Ползвала съм и Мамия като няма литъла обаче ми се струват по твърди и не ми харесват. И аз намерих да ми носят вкъщи, но това ще стане след като си остана вкъщи. Правят доставка до вкъщи препоръчала над 50лв. Иначе ММ ходи до Владиславово да купува. Сега ако се наложи да ходи за малката ще му поръчам и 1 иначе ще взема Молфикс. Преди си поръчвах и ми носеха вкъщи, но явно жената дето ми носеше е спряла да внася, защото не ми отговаряше на съобщенията. Влажните кърпички Мамия и Литъл Ейнджъл обаче не ми харесаха.
В кой квартал си? Ако мога да ти помогна къде има детски магазини. Имай в предвид, че някога детските магазини не поддържат в наличност памперси 1 или поне не от всички марки. Поръчваш си и ти носят. Рядко се търсят и май рядко се ползват повече от 1-2 пакета нищо, че са малко бройки.
Там не ги знам. На Колкозния има бебе борси. Първия ред гаражи, но не от към страната на пазара, а от към пътя. Там има и детски магазини за дрехи. Аз за изписването на второто от там си харесах дрехи. Сега сигурно пак там ще ида.
В събота обикалях вашите детски площадки, че баткото беше на РД до Тримата мускитари и аз реших, че ми е по удобно да го чакам по площадките ви, вместо да се прибирам до вкъщи и после пак да се връщам.
Виж целия пост
# 440
Здравейте, някой тук може ли да ми предложи/да ме ориентира за качествена мини кошара (такава, която може да се "слепи" към леглото на родителите първите няколко месеца)?

Търсих доста, но нямат достатъчно ревюта. А голямото бебешко легълце, което купихме от САЩ за по-късно все още не съм го пратила към България. Ще съм изключително благодарна!
Виж целия пост
# 441
Момичета, не мога да ви насмогна!!! Като чета сега, че даже памперси и мокри кърпички избирате и се чувствам много изостанала 🙄 От другата седмица вече мисля да оставам вкъщи и да се посветя на бебето, в петък съм на преглед, нямам търпение, че мина цял месец от последния, мисля да ги помоля за болничен. С памперси няма да се запасявам, първото бебе наддаваше бързо и сменях номерацията светкавично, после започнах да слагам на гърне около 5ти месец и на ден ми трябваха не повече от 3, като е сух го слагах обратно. За багаж за болницата още не мисля, миналият път бях с куфар, то бяха сешоари, маши, гримове, майка ми е била в ужасен вид на изписването ми и в прекрасен на това на брат ми 😄 Та, и сега предстои да си взема къщата с мен, искам децата ми като ме гледат на снимки някой ден да не им изглеждам като баба Яга 😄😄😄 Аз цяла седмица се жених, подписахме в четвъртък и купонясвахме в неделя, не седнах от 6 сутринта до 12 вечерта, обаче адреналинът не ми даде да се задъхам даже.
Виж целия пост
# 442
Честито! Бъдете здрави и щастливи! И аз бях така преди 2 седмици. Само около сватбата мислих. Сега ще почвам да мисля за бебето, като на първо място трябва за мен да купя дрехи, че станах балон вече. Heart Eyes

Момичета, не мога да ви насмогна!!! Като чета сега, че даже памперси и мокри кърпички избирате и се чувствам много изостанала 🙄 От другата седмица вече мисля да оставам вкъщи и да се посветя на бебето, в петък съм на преглед, нямам търпение, че мина цял месец от последния, мисля да ги помоля за болничен. С памперси няма да се запасявам, първото бебе наддаваше бързо и сменях номерацията светкавично, после започнах да слагам на гърне около 5ти месец и на ден ми трябваха не повече от 3, като е сух го слагах обратно. За багаж за болницата още не мисля, миналият път бях с куфар, то бяха сешоари, маши, гримове, майка ми е била в ужасен вид на изписването ми и в прекрасен на това на брат ми 😄 Та, и сега предстои да си взема къщата с мен, искам децата ми като ме гледат на снимки някой ден да не им изглеждам като баба Яга 😄😄😄 Аз цяла седмица се жених, подписахме в четвъртък и купонясвахме в неделя, не седнах от 6 сутринта до 12 вечерта, обаче адреналинът не ми даде да се задъхам даже.
Виж целия пост
# 443
Прекрасни сте. Да сте все така усмихнати, щастливи и заедно. ❤️
Момичета, не мога да ви насмогна!!! Като чета сега, че даже памперси и мокри кърпички избирате и се чувствам много изостанала 🙄 От другата седмица вече мисля да оставам вкъщи и да се посветя на бебето, в петък съм на преглед, нямам търпение, че мина цял месец от последния, мисля да ги помоля за болничен. С памперси няма да се запасявам, първото бебе наддаваше бързо и сменях номерацията светкавично, после започнах да слагам на гърне около 5ти месец и на ден ми трябваха не повече от 3, като е сух го слагах обратно. За багаж за болницата още не мисля, миналият път бях с куфар, то бяха сешоари, маши, гримове, майка ми е била в ужасен вид на изписването ми и в прекрасен на това на брат ми 😄 Та, и сега предстои да си взема къщата с мен, искам децата ми като ме гледат на снимки някой ден да не им изглеждам като баба Яга 😄😄😄 Аз цяла седмица се жених, подписахме в четвъртък и купонясвахме в неделя, не седнах от 6 сутринта до 12 вечерта, обаче адреналинът не ми даде да се задъхам даже.
Виж целия пост
# 444
Барбалена аз ще раждам в МД. За втори път 😝

За бебеносенето, раничката се взима на по-късен етап, първо слинг, но да, топло става независимо дали е в слинг или раница, аз винаги съм потна, лятото в носех само по памперс в раницата, въпреки че уж е дишаща, много топло и запарва, и детето мокро и аз 😬
Виж целия пост
# 445
Барбалена аз ще раждам в МД. За втори път 😝

За бебеносенето, раничката се взима на по-късен етап, първо слинг, но да, топло става независимо дали е в слинг или раница, аз винаги съм потна, лятото в носех само по памперс в раницата, въпреки че уж е дишаща, много топло и запарва, и детето мокро и аз 😬
Ти почти ме отказа. На мен ми е идеята за бебеносене като ги водя/вземам от ДГ и училище. И даже тогава не толкова ами като ходим по площадки и то на една определена.
Виж целия пост
# 446
Честито на младоженците, здраве и любов желая!


Иначе и аз съм от тези, които не се запасяват, да не кажа, че освен нещата от баткото и няколко дрешки, друго не съм купувала 🤣. Памперси ще купя един пакет единичка за вкъщи, от по-малките, предния път ми беше достатъчно и започнах да взимам двойка. Аз съм много доволна от Лупилу, така че ако бебето не е с претенциозна кожа, вероятно пак ще заложа на тях.
Виж целия пост
# 447
И аз съм доволна от памперсите на лупилу, от начало с баткото пробвах различни марки, по едно време се спрях на памперс, но ми идваха скъпи, а и имаше един период в който постоянно пропускаха, пробвах лидълските и се родих. Така че пемперсите не ги мисля те са ми ясни, но и аз от както имам приложението INCI Beauty не мога да се спра на качествена козметика, но като гледам и кърпичките и шампоана на лупилу пак са ок, така че за начало може би ще е това.
Виж целия пост
# 448
Венче, честито, много да се обичате!
Не си единствена с отлагането. Аз карам една квалификация до края на месеца и после започвам с нещата за бебето и не само… изобщо не знам как ще успеем всичко, което планираме.

 Sultry Butterfly, виж next to me crib, аз хваресвам тези на чико, виждала съм ги на живо. До 6 месец са, регулират се според височината на леглото.

На мен ми е ниско желязото, при положение че немям месо и изкарах ковид не е нещо неочаквано. От днес съм на витамини желязо. Поне разбрах защо постоянно ми се вие свят.
Другата седмица имам нещо като дипломиране, трябва да съм официална, просто не знам в какво да се пъхна. Една рокля с малко импровизации ми става, но се чувствам като кит 🐳 в нея. Така ме е яд, че не съм в Бг и не мога да взема нещо от майка ми. Нейните рокли ми идват супер сега 😂
Виж целия пост
# 449
Здравейте, да се отчета и аз. Днес бях да преглед по здравна каса, всичко е наред. Бебчо е 1376гр. в 29+2, много съм доволна. Напред е по мерки с 5 дни. Вече все по-силно усещам ритничета и побутвания. 😊
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия