Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Трета задължителна ли е фетална морфологична ехография?
Каква е терапията за скъсяване на шийката?
Защо да се прави трета фетална морфологична ехография?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Трета задължителна ли е фетална морфологична ехография?
-
Каква е терапията за скъсяване на шийката?
-
Защо да се прави трета фетална морфологична ехография?
Третата фетална морфологична ехография е важна, особено след инжекции и системи, за да се провери всичко с помощта на висококачествен ултразвуков апарат и при специалист. Тя може да предостави допълнителна информация за здравето на бебето и да идентифицира потенциални проблеми, които изискват специализирани грижи.
-
Какво да правим, ако едно от бебетата изостава значително?
-
Как се къпе бебето с ваничката Sevi baby?
Ай, мерси и си го връщам на рафта. Проблем ми е карагенанът, че го слагат в едни плодови млека и сметаната от Лидл, а често купувам от тях, сметаната най-вече. Без плодови млека може и да мине детето, ама сметана си ни трябва от време на време и поне не е растителна...
Но аз и не използвам кой знае какво - крем против подсичане, бебето почти не го мажа с лосион/олио, олио все пак купувам да ми се намира и шампоан за коса и тяло, май това ми е, не се сещам за друго сега.
в 28+2 г.с е цели.1450 гр 






