АВГУСТ 🤱🏻 2022 🌸 👶🏻 (Тема 11)

  • 48 468
  • 753
# 480
https://www.facebook.com/events/583409773171521/583409776504854/?active_tab=about
За варненци:
Изложението ще бъде с работно време от 10:00 до 18:00 ч. през първия ден и от 10:00 до 16:00 ч. на втория ден.
Изложението ще се проведе на 2 и 3 юли в Двореца на културата и спорта - зала "Младост".
Виж целия пост
# 481
При мен също коремчето върви по малкопс около седмица, а главата или по голяма или точно. Досега доктора казва, че е дребничък но в рамките на нормалното.
Виж целия пост
# 482
Аз никога не съм обръщала внимание кое как върви. В крайна сметка нали сега в 8 месец бебетата започват активно да растат. Така че има време да си наваксат. При мен коремчето върви с 9дни напред. Видях в нета че се обозначава с АС,а за главичката кое точно обозначение гледате,понеже има две доколкото видях?🤔И какво е значението дали дадена част върви напред или назад?
Виж целия пост
# 483
На мен пък ми казват че моя корем като обиколка/размер е с 2 седмици назад, а самото бебе винаги измерват 2 седмици по-голямо на мерките от колкото трябва да е 🤣. Хем съм много слаба, хем имам някакво огромно бебе.. мислеха си че имам гестационен диабет защото наистина е прекалено голямо и така растежът му си протича от самото начало, но всичко е наред и явно си е просто ген понеже ММ е много висок.
Виж целия пост
# 484
Вчера не съм ви чела и няма навксване. 🤣 Мерките на конкретните органи и аз много, много не ги следя. Щом е добре и все е седмица напред, значи съм спокойна.

Вчера ходих до Кидсо да взема една поръчка на каката и докато се шляех видях, че имат колички 2 и 3 в 1 на много, много ниска цена. Не съм ги бутала и интересувала от тяхно, но споделям, ако има заинтересовани да ги видят. Все пак на пазара няма нова количка 3 в 1 за 300 лв.
Виж целия пост
# 485
Едно бременно коремче 🥰🥰
Виж целия пост
# 486
Анчо, и аз днес взех от лидълските чувалчена, и от пижамките също. Simple Smile))
Дано само не са тънички за тукашното време.

Не мисля, че ще са тънички. На мен ми допадна "дебелината" им. Именно, защото тук в Германия нямаме кой знае какво лято или поне не е продължително. Ако е много топло или по тънко боди вътре или по памперс( всеки си преценя),а ако не,  си го обличаш нормално и пак с чувалчето.
След два- три месеца ще пуснат за продажба зимни чувалчета и ще си вземем зимно Stuck Out Tongue Winking Eye .Така до другото лято ще я избутаме  Wink
Виж целия пост
# 487
https://www.hippoland.net/akciq?age=1279&fbclid=IwAR3MPtw8Ca … aQmldwJWZ0KxArz2g
Излезе ми реклама за намаление в Хиполенд за 1-ви юни
Акцията е от /20.05. - 15.06.2022 /

Това ли ще е намалението за 1 юни, ако е това да не чакам точно 1-ви...?

Да ви питам някой скоро внасял ли е лекарства от Турция през КПП К. Андреево?
Поръчах на приятели да ми вземат Енокс ( Клексан) и ми казаха, че са чули, че БГ митничарите правели проблеми.
Миналият месец ми донесоха без проблем, но през КПП М.Търново.
Виж целия пост
# 488
Някоя мама ще ходи ли на море в 8ми  месец /юни се пада при мен/, какви са плановете Simple Smile
За количка взех тази:
https://comsed.net/%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8/%D0%BA%D … ;category_id=5216
Намалена е на 170 лв, пристигна и съм много доволна супер лека е и комфортна...
Виж целия пост
# 489
https://www.hippoland.net/akciq?age=1279&fbclid=IwAR3MPtw8Ca … aQmldwJWZ0KxArz2g
Излезе ми реклама за намаление в Хиполенд за 1-ви юни
Акцията е от /20.05. - 15.06.2022 /

Това ли ще е намалението за 1 юни, ако е това да не чакам точно 1-ви...?

Да ви питам някой скоро внасял ли е лекарства от Турция през КПП К. Андреево?
Поръчах на приятели да ми вземат Енокс ( Клексан) и ми казаха, че са чули, че БГ митничарите правели проблеми.
Миналият месец ми донесоха без проблем, но през КПП М.Търново.
Лекарства този месец ми донесоха от Турция без проблем ,но през Малко Търново ,з бия оксапар 0,4заредих се до юли.Още един път ще купувам до края на бременността.
Виж целия пост
# 490
MalkaPrashinka аз мисля да се пробвам да направя едно море края на юни (на 20ти влизам в 8ми, а сме на море от 25ти) избрахме място на плажа буквално с 5 стъпала пред бунгалото за да не се товаря, но все пак почнах малко да се притеснявам, защото ставам все по-голяма и жегите не ми се отразяват добре, но заради синът ми сме решили да отидем, ако трябва аз ще си седя само вътре на климатик и да се надяваме, че всичко ще е наред.
Виж целия пост
# 491
MalkaPrashinka аз мисля да се пробвам да направя едно море края на юни (на 20ти влизам в 8ми, а сме на море от 25ти) избрахме място на плажа буквално с 5 стъпала пред бунгалото за да не се товаря, но все пак почнах малко да се притеснявам, защото ставам все по-голяма и жегите не ми се отразяват добре, но заради синът ми сме решили да отидем, ако трябва аз ще си седя само вътре на климатик и да се надяваме, че всичко ще е наред.
Аз не съм сигурна дали бих издържала и се притеснявам като цяло и за влизане в морето, водата не е толкова топла юни... Близо сме до Варна и се чудя. ...
Виж целия пост
# 492
Така ми се ходи на море, че две не виждам. Обаче ме е шубе да ходим на море, ако ходим ще трябва да е юни…през юли абсурд да тръгнем.
Още не съм се отказала на 100%, все пак ще ни е последното море “по младоженски”...после с детето е съвсем друго. Ама ако ходим на море не искам да чувам за българското черноморие…а ако тръгна да раждам в Гърция…
Виж целия пост
# 493
MalkaPrashinka аз няма да влизам във водата най-вече да не хвана някоя инфекция, ще се понамокрям само да не ми е много жега.
Виж целия пост
# 494
Аз това си мисля, ако няма да влизам във водата няма смисъл... А северното черноморие е студенони месец. Та май ще мечтая за другата година...какво да се прави!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия