Уреди за домашна грижа за кожата - 7

  • 127 689
  • 1 537
# 270
благодаря Ви много за бързите отговори.Purple Heart
Това ли е бялото мезо:
https://www.emag.bg/ured-za-beziglena-mezoterapija-5v1-2-5w-radi … 250/pd/D2TQ0VMBM/
Виж целия пост
# 271
Да, но ако има време, го поръчай от Али експрес, на 1/2 от тази цена.
Виж целия пост
# 272
Момичета, може ли линк към дермапен от Алиекспрес? Поръчах, но пакета се изгуби, възстановиха ми парите, но после потънах в работа лятото и докато се усетя, вече е време да се ползва уреда, аз още не съм направила поръчка.
Виж целия пост
# 273
Здравейте, искам да купя за сина ми дрансонвал, ултразвукова шпатула и вакуум уред за почистване на лицето от Алиекспрес. Може ли да ми препоръчате конкретни уреди?
Виж целия пост
# 274
Не знам дали ще
ги ползва, не става много лесно.Отделно казват, че вакуумът разтяга кожата и увеличава размера на порите.Май само дарсонвал е добра идея.
Виж целия пост
# 275
дрансонвалът най-вече го искам за гърба му, а шпатулата за черните точки по носа.Щом вакумът разширява порите, няма да поръчвам.
Виж целия пост
# 276
То май с шпатулата не става много лесно да излизат тези черни точки.И аз преди исках да купувам и се отказах, четейки в темата.
Виж целия пост
# 277
Поръчах от Алито това: https://www.aliexpress.com/item/1005004762613336.html?spm=a2g0o. … 847000002077859_2
Надявам се да дойде наврема за повода Simple Smile
И на себе си поръчах Simple Smile
Виж целия пост
# 278
Здравейте, надзъртам отвреме-навреме в темата, но не съм срещала това, за което бих искала да попитам.
Ползва ли някой  уред за измерване нивото на влага в кожата и откъде се е сдобил с него?
Ако може да не е от ali express
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 279
Здравейте, някой ползва ли този уред? Подариха ми го но много не съм наясно как точно се използва и само с определени маски ли действа?
 Уред за терапия за лице Foreo UFO  -  https://www.foreo.com/ufo-mini-collection
Виж целия пост
# 280
Момичета, благодаря Ви за коментарите🌻
Изпробвах вече триполар-а и мога да кажа, че съм доста приятно изненадана. Имам безброй машинки вкъщи (значително по-евтини) и не съм си виждала така приятно, леко лифтирано и сочно лицето след употребата им. А това само от 1 процедура. Този гел е с по-различна консистенция от другите контактни гелове, които имам и моето заключение е, че вероятно няма да сработи радиочестотата с други гелове, а само с контактния гел на триполар. Но пък е доста икономичен. За тялото обаче ще ползвам този на Current body.
Ще дам отзиви и към края на месеца.

Мартина, кой точно триполар ползваш и имаш ли нови впечатления от него?
Аз имах мини nuface, на който сребърното покритие на сферите започна да се изтърква и усещането е доста неприятно вече. Мисля да го сменя, но не искам да купувам същата машинка. Преди време се чудех между Триполар Stop V и Нуфейс (и за жалост взех нуфейс тогава). Но гледам сега има и Stop Vх и много се чудя кой вариант е по-добър.
Виж целия пост
# 281
Кой е китайския аналог на този Триполар?
Виж целия пост
# 282
Gabonka🌸, stop vx ползвам 3 пъти в седмицата. Много съм доволна. И ню фейс имах...
Единствено ме притеснява цената на контактния триполар гел, с друг няма да е същото, този е с доста по-специфична консистенция. Функцията за стягане на контура ползвам активно, малко е странно усещането, но не е болезнено. Доволна съм, определено. Взех го с 30% отстъпка от официалния сайт на триполар за Европа. Аз живея в чужбина и ми е много скъпо да посещавам често спа, салони за красота и дерматолози. Една процедура с радиочестота зона лице е над 150 евро, та за мен си струва инвестицията...
Виж целия пост
# 283
Привет, красиви! Много съм се надъхала да си взема Foreo bear или мини версията. Бихте ли споделили, който го има, откъде е най-изгодно да го поръчам, или да чакам black friday. В момента е над 400лв навсякъде и не знам какво да очаквам като намаление. Благодаря на всеки включил се да помогне Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 284
Здравейте ,прекрасни момичета!Моли ви за помощ в избора една слабо запозната с темата баба.На 55 години съм,с нормалните за тази възраст изменения.Препоръчайте ми уред за домашна грижа.Колебая се между Триполар/но цената е доста висока/ и уред за Хай фу.Кой ще е по-подходящ за стягане на лицевия контур?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия