Уреди за домашна грижа за кожата - 7

  • 127 709
  • 1 537
# 300
Здравейте! Бихте ли могли да ми кажете каква е разликата между бялата мезотерапия и този уред?


https://www.aliexpress.com/item/1005003787472543.html?spm=a2g0o. … ailFavMayLike&scm
Виж целия пост
# 301
Момичета,какво мислите за този апарат,по руските сайтове пишат суперлативи за него
https://market.yandex.ru/product--readyskin-mnogofunktsionyi-app … 3?cpa=1&nid=54924
Виж целия пост
# 302
С дермапен може да се ползва обезболяващ
крем.
ДХЗ ползвах лидокаин маз,после и на спрей и пак ми е болезнено.Много съм станала чувствителна последните години,а не бях такава преди.
Виж целия пост
# 303
Може ли кожата да загрубее от дермапена?
Виж целия пост
# 304
Може ли кожата да загрубее от дермапена?
Не, но може да стане по здрава и еластична, от там по-плътна. Освен, ако не я надерете така, че да има рани и корички, но за това ще са необходими дооста усилия и упойка Wink
Виж целия пост
# 305
Триполар следете за намаление и в официалния сайт на триполар за Европа, освен в currentbody за black Friday.
Освен триполар ползвам и дермапен. Много ме боли 2-3 часа след процедурата, с какво мажете, момичета? Аз съм червена 2 дни след дермапена, мажа с алое вера за успокояване, но лицето ми гори ужасно
Виж целия пост
# 306
Не знам на какво се дължи, но при мен, колкото повече са игличките в касетата, толкова по-малко ме боли и дере. Сега съм на 36 и е ОК, на 12 ме болеше доста. И друго - пробвайте с движение печат, а не "дране" на кожата. За мазане - може с ампула центела, тя успокоява много.
Виж целия пост
# 307
Мен с печат ме  боли доста повече.
Виж целия пост
# 308
Странно, може би е въпрос на натиск. Има различни техники и всеки трябва да намери "своята", която работи за него. Аз пробвах по няколко различни начина, докато намеря моя.
Виж целия пост
# 309
И аз чакам currentbody да пуснат намалението за черния петък. Надявам се да си струва, защото сега имам код за 15% отстъпка и не го ползвам с идеята, че ще предложат нещо по-добро. За пръв път ще пазарувам оттам и въобще не знам какво да очаквам.
Виж целия пост
# 310
На официалния сайт на Триполар вече имат ранни Блек Фрайдей оферти. Дават различен процент за различните уреди. Този, който съм избрала, е намален с 33%. Който има повече опит с този сайт, мислите ли, че на самия Блек Фрайдей ще дадат по-добри оферти? 33% ми е малко, на фона на високите цени.
Виж целия пост
# 311
Не знам на какво се дължи, но при мен, колкото повече са игличките в касетата, толкова по-малко ме боли и дере. Сега съм на 36 и е ОК, на 12 ме болеше доста. И друго - пробвайте с движение печат, а не "дране" на кожата. За мазане - може с ампула центела, тя успокоява много.
Доколкото знам, 12 игли се използва за тяло, тъй като са по-дебели и затова боли повече. Подходящи са например за срии. Така ги използвам, 36 и 42 за лице.
А за печата съм напълно съгласна. От началото правя само с тази техника. Въпреки че повече се прилага дрането за мен е нелогично. И за центелата съм на същото мнение. От втория ден слагам само това и на третия вече нямам почти следи от зачервяване.
Виж целия пост
# 312
На официалния сайт на Триполар вече имат ранни Блек Фрайдей оферти. Дават различен процент за различните уреди. Този, който съм избрала, е намален с 33%. Който има повече опит с този сайт, мислите ли, че на самия Блек Фрайдей ще дадат по-добри оферти? 33% ми е малко, на фона на високите цени.

И аз това се чудех, дали да се нахвърлям сега или да чакам още.. Да не вземат пък наличностите да се изчерпат Expressionless
Виж целия пост
# 313
Здравейте, някой поръчвал ли е скоро от официалния сайт на Tripollar? След дълго избиране май се спрях на Tripollar Desire, но не знам какво да очаквам с доставката, ще минава ли през митница? Писах им, но никой не ми е отговорил още.

Нямам никакъв опит с RF уреди и изобщо с домашни уреди за лице. Имам само фотоепилатор, а кожата досега я поддържах само с редовно почистване и козметика, но е време за нещо повече. И още един въпрос - марката на ултразвуковата шпатула има ли някакво значение или всички вършат една и съща работа? Набелезах си една в сайта на Дермис и една в сайта на Нектейн, някоя да е поръчвала от тях?
Виж целия пост
# 314
Търся навсякъде октекеър и навсякъде е изчерпан. В една аптека се съмняват, че е и спрян от производтсво. И ме е страх да почвам с боденето без нещо такова за дезинфекция на лицето.Имате ли идея с какво може да се замени?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия