Уреди за домашна грижа за кожата - 7

  • 127 688
  • 1 537
# 315
Да, няма отдавна.Аз ползвам дезинфектант за лице.Не измислих друго.Сигурно и спирт е ок.
Виж целия пост
# 316
Триполар следете за намаление и в официалния сайт на триполар за Европа, освен в currentbody за black Friday.
Освен триполар ползвам и дермапен. Много ме боли 2-3 часа след процедурата, с какво мажете, момичета? Аз съм червена 2 дни след дермапена, мажа с алое вера за успокояване, но лицето ми гори ужасно

TriPollar STOP Vx Radio Frequency Facial Renewal Device

Този ли е най-добър?Гледам,че е най-скъп обаче се чудя дали е най-ефикасен?
Виж целия пост
# 317
С дермапен може да се ползва обезболяващ
крем.
Какъв обезполяващ крем използвате,някой от бг аптека?
Виж целия пост
# 318
Аз лично не ползвам, но има в аптеките такива с лидокаин.
Виж целия пост
# 319

TriPollar STOP Vx Radio Frequency Facial Renewal Device

Този ли е най-добър?Гледам,че е най-скъп обаче се чудя дали е най-ефикасен?

Доколкото аз разбрах от сайта им, разликата е, че тези от серията vx имат и функция DMA и затова са по-скъпи. Нямам идея дали вършат по-добра работа заради това.
Виж целия пост
# 320
С дермапена аз ползвам лидокаин 5% за обезболяване и чист спирт за дезинфекция. Правила съм и в салон, ползваха същите продукти.
Виж целия пост
# 321
А след процедурата, ще е грубичко пак със спирт да мина, нали? Сетих се и за кислородна вода, но ми се вижда слабичка. Също и сребърната.
Виж целия пост
# 322
Аз минавам със спирт и след това. Грубичко е, да. Боли и щипе, но съм сигурна, че е добре дезинфектирано. Леко минавам с памук, без да натискам и да задържам много на едно място. Не мокря и не мажа с нищо в следващите 48 часа.

Виж целия пост
# 323
Здравейте! Закупих си апарат за домашни HIFU лифтинг процедури. Проблемът е, че имам зъбни импланти. Някой от Вас има ли опит във връзка с това и ако може да го сподели.
Виж целия пост
# 324
Здравейте! Закупих си апарат за домашни HIFU лифтинг процедури. Проблемът е, че имам зъбни импланти. Някой от Вас има ли опит във връзка с това и ако може да го сподели.

На мен преди процедурата ми казаха, че няма проблем, просто ще усещам метален вкус в устата. Така и стана.
Виж целия пост
# 325
Пуснах аз една поръчка в Триполар сайта, не можах да дочакам петък Laughing
Сега гледам в Currentbody тече уж черен петък промо, а нещата са по-скъпи отколкото преди това..
Виж целия пост
# 326
Kookie, ти кой модел поръча? Аз също поръчах, но от Look Fantastic, защото от сайта на Триполар така и не ми отговориха за митницата.
Виж целия пост
# 327
Това какво е?
Виж целия пост
# 328
Currentbody е голямо разочарование тази година. И аз не видях добри оферти. Дори същият NuFace, който си бях взела на много добра цена от тях преди време, е по-скъп тази година. По идея трябва да е дори по-евтин, защото е стар модел.
Виж целия пост
# 329
Добро утро, момичета! С кой уред сте имали успех при третиране на марионетни линии?
Снимката е от интернет

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия