Уреди за домашна грижа за кожата - 7

  • 127 661
  • 1 537
# 330
Нямам опит, но микронидлинг според мен ще помогне поне малко.
Виж целия пост
# 331
мисля че, само с уред , ако са толкова изразени марионетните няма да помогне. По-скоро конци или малко филъри, точков лифтинг на цяло лице и ще вдигне малко и тази област. Но, при всички случаи не мисля че, микронийдингът ще помогне. Ще освежи зоната, но само толкова. Правя тази процедура, затова се изказвам по този начин. Не целя да те обезкуража. Има решение, просто мисля че, само апаратни процедури няма да дадат желания резултат. Алена, има повече наблюдения и съм забелязала че, мнението и е добре аргументирано и преценено в тази сфера, дано да се включи.
Виж целия пост
# 332
Поръчах си Tripollar Vx и Tripollar Vx Pose Relaxed Чакам да дойдат тази седмица, идват с UPS, силно се надявам да нямам главоблъскане.

Kookie, ти кой модел поръча? Аз също поръчах, но от Look Fantastic, защото от сайта на Триполар така и не ми отговориха за митницата.
Виж целия пост
# 333
Поръчах си Tripollar Vx и Tripollar Vx Pose Relaxed Чакам да дойдат тази седмица, идват с UPS, силно се надявам да нямам главоблъскане.

Kookie, ти кой модел поръча? Аз също поръчах, но от Look Fantastic, защото от сайта на Триполар така и не ми отговориха за митницата.
Каква е разликата между единия и другия.
Виж целия пост
# 334
SILNA333, разликата е, че Tripollar Vx Pose е за тяло, другите са за лицето.

Аз поръчах Tripollar Desire и вчера пристигна, днес го пробвах даже. Избрах този, защото функцията DMA в Tripollar Vx леко ме притеснява и не знам дали ще я ползвам изобщо. Надявам се Kookie да каже как е, за да знам дали да инвестирам и в това за тяло Simple Smile
Виж целия пост
# 335
Аз реших като ще е гарга да е рошава- нали уж Vx е най-новия модел, най-нова технология. Дано скоро да пристигне, че нямам търпение да опитам, но резултати за тялото не чакайте скоро. Отдала съм се на безгранично ядене и почивка. След празниците един хубав детокс, спорт и тогава с Триполара, силно се надявам да има визуален резултат Hands Muscle
Виж целия пост
# 336
момичета имам въпрос относно плазма пен. Някой позвал ли е в домашни условия и има ли ефект?
Виж целия пост
# 337
Моят Триполар Vx пристигна и вече го ползвах два пъти. Имам въпрос. Аз започвам с едната буза и ми отнема към 10 минути да светне оранжевия индикатор. Правя всичко по правилата - въртя не много бавно и не много бързо, притискам повече и т.н. Нормално ли е да загрява толкова бавно?
След цялата тази процедура имам мускулна треска на ръката. Не знам дали ще се подмладя, но дясната ми ръка със сигурност ще заякне.
Виж целия пост
# 338
Gabonka-аз имам същия проблем с Хай футо. По 15м. на страна и после болки в ръката.Но като цяло ръката ми е с проблеми.
Виж целия пост
# 339
Мерси Стефина. Ще мъчим ръцете, дано си засллужава. Аз се притеснявах да не би уреда да не работи както трябва. На видеата изглежда толкова лесно. А аз въртя до припадък преди оранжевата светлина да светне. 40 минути ми отнема цялата процедура, докато всички твърдят, че за 20 минути си готов.
Виж целия пост
# 340
Gabonka-аз имам същия проблем с Хай футо. По 15м. на страна и после болки в ръката.Но като цяло ръката ми е с проблеми.

Проверете на каква степен работите. Аз имам Триполар от доста години - т.е по стар модел. Има 3 степени на работа. Аз го ползвам на най високата. Така загрява бързо и отнема около 20 минути да цяло лице. На най слабата загрява много бавно.
Виж целия пост
# 341
Здравейте момичета, някоя от вас дали е ползвала инжекторпен в домашни условия? И въобще става ли за домашни ползване? Той е за попълване на устни и бръчици доколкото знам.
И още един въпрос. Дермапен може ли да се ползва върху устни?
Благодаря:)
Виж целия пост
# 342
Инжекторпен не става за ползване в никакви условия,това е някаква невероятна глупост,ако искате попълване сложете филър както си му е реда. С дермапена аз минавам по горния ръб на устните, но само там,не на целите устни.
Виж целия пост
# 343
А аз на целите минавам.
Виж целия пост
# 344
Инжекторпен не става за ползване в никакви условия,това е някаква невероятна глупост,ако искате попълване сложете филър както си му е реда. С дермапена аз минавам по горния ръб на устните, но само там,не на целите устни.
Слагам, но уви разграждам за 3-4 месеца и мислех, че с инжекторпена мога в къщи да увелича ефекта с някой друг месец. Благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия