Фотография - 88

  • 43 731
  • 754
# 165
при безогледалките батерията пада много по-бързо в сравнение с дслр-ите. но в твоя случай май това не е от съществено значение. мен това ме спира в момента, понеже снимам основно събития.
Не съм съгласна.
Колко кадъра издържа вашата батерия? Предполагам сте на безогледалка.
От 2г съм с R6, иначе не бих коментирала нещо, в което не съм се убедила лично.
Не ме разбрахте. Никъде не съм ви казала, че не вярвам. Въпросът ми е от чисто информативна гл.т. Батерията на R6 колко кадъра издържа?
Виж целия пост
# 166
На някого може да влезе в употреба Simple Smile - https://dox.abv.bg/download?id=a558153a3d#

Виж целия пост
# 167
Малийй, явно яко сте се ангажирали със сватби и абитуриенски забави, защото сам си списвам тъдява от време на време Simple Smile)))))))))))

Един експеримент с Канон и 16мм, плюс отзивчива девойка Joy

За без пари толкова Simple Smile))))))))))

П.П. Пак е девойка, но не е толкова отзивчива Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 168
От мен едно бебе

Виж целия пост
# 169
Забрави да споменеш футбол - геройска игра в защита на дребното  Wink



















Виж целия пост
# 170






Малко снимчици и от мен. Правени са с телефон Самсунг.
Виж целия пост
# 171
В моята градина ♥️














Виж целия пост
# 172

Мунчо, може ли да пуснеш отново линка че не е валиден вече.
Благодаря предварително.
И една абитуриентка от мен от миналата година за запис
Виж целия пост
# 173
Може - https://dox.abv.bg/download?id=d4b4b7866b#

П.П. С какво е снимана абитуриентката?
Виж целия пост
# 174
Може - https://dox.abv.bg/download?id=d4b4b7866b#

П.П. С какво е снимана абитуриентката?
Благодаря за линка

50 mm на 1.4

защо???
Виж целия пост
# 175

По-скоро ме интересува камерата, защото виждам доста приятен цвят на кожата, който е рядкост при новите камери в общи линии.
Виж целия пост
# 176
здравей, чета ви много отдавна, но сега реших да се осмеля и да пусна мои снимки. Вашите са много хубави Simple Smile
две по-стари


и две по-скорошни Wink

Виж целия пост
# 177

По-скоро ме интересува камерата, защото виждам доста приятен цвят на кожата, който е рядкост при новите камери в общи линии.

Nikon D5300 е камерата с която е снимана, 50 mm 1.4 обективът
А за цвета на кожата незнам самото място където е снимана беше с много хубава светлина може и това да е допринесло за цветът на кожата

И да не е гол запис още една нейна снимка

Виж целия пост
# 178
Едно от основните правила във фотография - не се режат крайници. Simple Smile
Виж целия пост
# 179
Едно от основните правила във фотография - не се режат крайници. Simple Smile

По-точно, не се режат как да е. Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия