Кашлица след прием на Клацид

  • 1 528
  • 7
Здравейте, Мами, помагайте.... Моля
Бебка 4 дни беше с температура, никакви груги притеснителни симптоми
Педиатърката на 4 ден ни изписа Клацид, защото и ние не бяхме добре(явно сме лепнали вирус-само температура имахме и ние 3,4дни), но бебка започна много да кашля след приема на Клацид, възможно ли е да е него или не? Имате си наблюдение?
Виж целия пост
# 1
Бебе да започне да кашля от антибиотик? Не съм чувала. Идете на преглед.
Виж целия пост
# 2
Ако антибиотика не е бил точният, и бебето има инфекция с причинител, който  не се повлиява от клацид - сте за преглед и, ако е нужно - нов антибиотик.
Не пишете на колко месеца е бебето, но аз бих настояла за кръвни изследвания и дори рентгенова снимка.
Кашлица + температура, отива на вирусна пневмония, която не се чува със слушалки. Вижда се само на рентген.

Успех!
Виж целия пост
# 3
Наистина заведете детето на преглед, но при друг педиатър, ако имате възможност. Защото, доколкото виждам, имате проблем с вирус,  а вирусите не се лекуват с антибиотици.
Виж целия пост
# 4
Тестове за ковид.
Виж целия пост
# 5
Подкрепям поста за изследванията, даже бих добавила да се вземе гърлен секрет и да се направи антибиограма. Особено ако Т продължава има вероятност да е бактериална инфекция.
Виж целия пост
# 6
Здравейте, Мами, помагайте.... Моля
Бебка 4 дни беше с температура, никакви груги притеснителни симптоми
Педиатърката на 4 ден ни изписа Клацид, защото и ние не бяхме добре(явно сме лепнали вирус-само температура имахме и ние 3,4дни), но бебка започна много да кашля след приема на Клацид, възможно ли е да е него или не? Имате си наблюдение?
Не се изписва на бебе на 4м Клацид- освен по специани показания.
Обмислете, дали изобщо имате нужда от антибиотик при толкова малко бебе.
Виж целия пост
# 7
Къде пише, че е на 4 м? Не е написала на колко е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия