Каан Урганджъоулу - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги./ Yargı / Присъда /Тема 8

  • 63 625
  • 741
# 375
Каан

Виж целия пост
# 376
Репортаж с Каан Урганджъоулу и Пънар Дениз
Клоунчета ми те 🔥🔥🔥🔥🔥
http://ok.ru/video/3760494611136
Виж целия пост
# 377
Алекс, Flowers Bouquet
Много ми харесва прическата на Каан, защо не го оставят точно с такава и в сериала Smile

От снимките на първата реклама за Network



Клипчета зад кадър L'Oréal Paris

https://www.instagram.com/p/CiVfFTZDvQ5/
Виж целия пост
# 378
Здравейте! Blue Heart

Отдавна не съм се мяркала тук, но чета и гледам всичко!
Последният репортаж с двамата сладури много ми хареса!
И двамата изглеждат пределно мотивирани за втория сезон и се надявам
наистина да е толкова интересен, колкото и първия, дори повече! Hands Ok Hand Hands V



Алекс, специално съм ти признателна за всичко, което правиш за тази тема!
И толкова талантливо го правиш. Това е за теб с огромна благодарност!

Виж целия пост
# 379
ЛУ НЯМА ДА МУ ХОДИ ТОЛКОВА НАЛИ Е В РОЛЯТА НА ПРОКУРОР ИНАЧЕ ДАСКАЛА КЕМАЛ БЕШЕ С ПОДОБЕН ПРИЧОС
Виж целия пост
# 380
Абе като гледам фрага (и някои от снимките)май в първа серия ще се разкарва с подобна прическа. Иначе за доброто на моя пулс е по-добре да не обикаля много много така. 😂😂😂😂

Иначе благодаря за милите думи. Опитвам се доколкото мога, някак си не ми е интересно като си го разбирам само аз и няма с кой да пообсъдя

И малко за усмивка
http://ok.ru/video/3757521898176
Малко усмивки
Фен клип -колаж, леко откраднат от Туитър, наречен "Накратко за 8ми септември"..нали  някои от феновете драматизират с кого е Пънар, има ли нещо с наш Каан,   скарани си са, не са ли ... Тая част не ме вълнува толкова. Но има ей такива момичета, които не се занимават с драми, а го обръщат на майтап.  Това девойче и друг път е правила такива клипчета, просто с добавените реплики се получава голям смях
Виж целия пост
# 381
Алекс, Flowers Hibiscus Joy
И Демет Акалън се чуди - какво ще стане с прокурора Joy





Какво ще каже за това видео Wink

https://www.instagram.com/p/CiVi9nII3PU/

Розе, и аз забелязах прическата на Ългаз във фрагмана - леко закачлива. Да разчупят малко образа му, с тази жена няма да му остава време да се среше. Joy

Виж целия пост
# 382
1 година ЪлДжей
И едно весело клипче по повод годишнината на най-щурата сватба

http://ok.ru/video/3768579721920


И Каан на снимачната площадка на новата реклама за Сименс



Виж целия пост
# 383
"Изтичали са и се оженили" Joy
Алекс, Flowers Hibiscus

От Network



и от сета











От рекламата на Siemens

Виж целия пост
# 384
Не мога да кача снимките , но Пънар и Каан Й. са публикували в Инстовете си по една снимка , където са заедно . По закона на турските актьори , значи  признават официално връзката си . Много се радвам , дано са се намерили Revolving Hearts
Виж целия пост
# 385
От Каан Й.



От Пънар



От тв репортаж

https://www.instagram.com/p/CicLIVjOzln/
Виж целия пост
# 386
По нищо не личи, че след два дни започва новият сезон. Никакво вълнение Grin
Обратното броене започна.

https://www.instagram.com/p/CiiOhgqoCqZ/

Ако и акьорите сте забравили, от екипа са се погрижили да ви ги припомнят.

"Какво го очаква след сватбата?"

https://www.instagram.com/p/CiezFY_I5cJ/

"Джейлин Ергуван Кая, всяко събитие, в което участва, е водовъртеж."

https://www.instagram.com/p/Cie6ERro--t/

"Каква ще бъде съдбата на Йекта?"

https://www.instagram.com/p/CifAuYFIK60/

"Кой ще влезе този път в радара на Парс, който не обича игрите?"

https://www.instagram.com/p/CifIDuPIpda/

"Ерен ще бъде ли наранен от приятел?"

https://www.instagram.com/p/CifOnPVI-rf/

"Борбата на Деря е с несправедливостта и неравенството."

https://www.instagram.com/p/CifWQ8aIjng/

"Ще успее ли Метин, който прави грешка след грешка на семейство Ергуван, да понесе бремето на съвестта?"

https://www.instagram.com/p/Cifcn9QIwIX/

"Ще успее ли Гюл да прости на семейство Кая?"

https://www.instagram.com/p/CifjUMkoJXP/

"Ще успее ли Чънар да избегне неприятностите?"

https://www.instagram.com/p/CifqSPaIGQk/

"Добре дошъл в "Присъда", Емир!" Емир Йозден ще е в ролята на Толга - адвокат.



"Добре дошъл в "Присъда", Самет Каан!" - Самет Каан Куйуджу в ролята на Бурак - полицейски и съдебен репортер.



"Добре дошъл в "Присъда", Кенан Бал!". Кенан ще е в ролята на Халук - богат и успешен бизнесмен.



На снимките на тримата има още информация. Ако Алекс има възможност, ще ни я предаде.

Странно, не са поздравили Елиф Мелда Йълмаз и още един актьор за когото срещнах информация, че ще участва - Мутталип Мюждеджи.





Виж целия пост
# 387
Привет, момичета! Благодаря за инфото !
Гръцката версия ще я излъчват от 19.09 вечер от 22.00 по канал ANT от понеделник до четвъртък.
Виж целия пост
# 388
Готови сте?
Щото иде Апокалипсиса, пардон, Присъда се завръща
35ти епизод, първи от сезон 2

📝Озет:
"Да, човек може да лъже и с мълчанието си"
Стефан Цвайг

Ългаз и Джейлин преодолели всички трудности, оженили се и радващи се на най-щастливите си дни;
Йекта, който е загубил цялата си репутация, пари и жена си, и останал на улицата;
Парс, открил нова любов;
Гюл, преглътнала в себе си гнева си и опитвайки се да изгради живота си наново;
Метин, който е излезнал в пенсия;
Айлин, която се опитва да стои на краката си, въпреки нежеланието на Осман да признае краят на брака им;
Чънар, сърдит на приятелите си, победен, гневен на живота;
И Ерен, който една сутрин намира 4 трупа…

Започва времето което ще направи враговете приятели, а приятелите - врагове . Защото "Една струна се скъсва и цялата хармония се разваля"

📸Снимки









*******
Толга
Новозавършил адвокат
Срамежлив, но искаш да стане добър адвокат
Работлив, лоялен


Бурак
Съдебен репортер
Непризнава граници в професията си
Умее да се радва на живота


Халюк
Богат и известен бизнесмен
Дисциплиниран и упорит
Държащ на традициите



Има още трима нови герои, които не са ни представени.
Виж целия пост
# 389
Здравейте дружки ,
Най не ми хареса това за приятелите и враговете , сякаш за Ерен се отнасяше ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия