Каан Урганджъоулу - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги./ Yargı / Присъда /Тема 8

  • 63 625
  • 741
# 390
Фил, не питай, изтръпнах
Изобщо не ми се иска да се развалят отношенията между Конниците на Апокалипсиса.
Те накрая пак ще се оправят, ама няма да го понеса. ...
И



Присъда еп. 21 бг субтитри
Превод: Александра
В Телеграм: https:-spam302-/prisyda/43
Във ВК: https://vk.com/wall609002571_302
В Диск бг: https://disk.bg/s/WCzUoUJH2qaIz32





И така остават само два епизода от сезон 1 (27ми и 28ми), които не са с мой превод, по някое време ще се опитам да ги сместя.
Извинете, ако съм досаждала цяло лято.
И да се наслаждаваме заедно на сезон 2 🤍
Може да е от лудницата, ама да се наслаждаваме

И категорично единия труп е на Нева





Клипът със снимки

Виж целия пост
# 391
Скъпа Алекс, обожавам "досадници" като теб...насладата от сериала, в превод от теб, е несравнима...За стотен път - Благодаря!

От постовете и снимките не разбрах - защо Йекта е на свобода...

Тревожат ме и гневните снимки на Ългаз...да не ми го ядосват, моля...

Да минават по-бързо тези два дни, ама като знам, че не знам какво ни очаква...
Виж целия пост
# 392
Алекс, защо да си досаждала? Преведе цял сезон сама, сложи субтитри, качи епизодите на няколко сайта - това е огромен труд за който можем само да ти благодарим. Flowers Bouquet Hands Clap Много хора ще проявят интерес, когато започне излъчване по някоя от нашите телевизии. Надявам се да го купят.

Това е откъс от новия сезон

https://www.instagram.com/p/CikWzIUoYL5/

Ългаз е с новата прическа Smile

И Мехмет на сета



Има ги и в клипа, но нали е първи епизод, нека да украсят темата. Йекта пак се е измъкнал. А напусналите сериала обикновено така си отиват - усмъртяват героите им. Нева може заедно с Джунейт да е загинала.











Виж целия пост
# 393


https://ok.ru/video/3781609392832
https:-spam302-/prisyda/45
Присъда, еп 35, фр 2  (откъс от епизода)

Може да се обичаме, но и обичаме да се караме...
Любими
Обич моя (обичана)
Виж целия пост
# 394

Готови ли сме?
Виж целия пост
# 395
Привет, момичета!
Още рано, рано съм заседнала на първия ред и чакам с голямо вълнение "Присъдата".  Надявам се да има озвучка! Дано! Който открие линк моля да го сподели. А като начало една много красива Сема /толкова красива не съм я виждала/

До довечера
Виж целия пост
# 396
Готови сме, дочакахме Hands Clap





Алекс, тези двамата какво си шушукат?



Нинка, дано да има, но не ми се вярва, още миналия сезон бяха направили озв. само платена. Днес ще гледам, а нататък ще чакам и ще гледам превода.
Виж целия пост
# 397
Здравейте! Blue Heart

Ето един линк за гледане на 35 епизод с руска "азвучка", но не съм сигурна
дали ще работи довечера...
Дано! Hands Pray

https://turkru.tv/prigovor-35-seriya.html

Не знам само от колко часа наше време ще започне излъчването?

Току що видях обаче, че е излязъл и текст за абониране... Disappointed
Така че май ще си гледам епизода на турски и ще чакам нашето ангелче Алекс.... Hands Pray
Виж целия пост
# 398
✔️Връзки за онлайн гледане:
https://www.kanald.com.tr/canli-yayin
https://www.canlitv.legal/kanal-d-izle
https://www.canlitv.today/kanal-d
https://www.canlitv.me/kanal-d
Виж целия пост
# 399
Тук има руска "озвучка"

https://turkru.tv/prigovor-35-seriya.html
Виж целия пост
# 400
Ура! На този линк азвучката на руски работи!

https://turkru.tv/prigovor-35-seriya.html
Виж целия пост
# 401
Ще трябва да изчакаме до 21 ч. ...
Виж целия пост
# 402
Йекта признал вината си и го пуснали Rolling Eyes Rage Как става това?
Виж целия пост
# 403
https://twitter.com/kaanurgancioglu/status/1571573008493322242

Уау! Каанджъм за поредната реклама на Сименс
Ще гледам епизода с превод ,че нямам това време в момента ,но видях,че има доста интересни ситуации отново.
Виж целия пост
# 404
Горкият Парс Sob
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия