Каан Урганджъоулу - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги./ Yargı / Присъда /Тема 8

  • 63 624
  • 741
# 495
Дойде и моят ред да ви кажа здравейте, момичета
Така ми липсвахте всички!
Снощи изгледах двете нови серии от втория сезон и ми пламна главата  какви ще ни ги сервира занапред Сема Е. , за да стигне така дълго презентираните "след 6 месеца". Не можах да гледам тази неделя от лайн, но горе-долу като изчетох поясненията на Алекс и вашите коментари придобих някаква представа.
То и нашата полиция е пълен резил, ама при комшиите е не по-малък провал.Уж се подготви всичко, уж персонала е подменен с полицаи , а информация от участъка изтича като река. Да не прибързвам  все пак, но съм абсолютно съгласна с позицията на Ългаз по отношение на Джей. Парс вече не е същия след тази трагедия.Дали не обвинява и себе си, че не помогна на сестра си,когато тя му обади, и сега излива гнева си върху най-невинните хора.
И това двойствено отношение към Дерия и Джей, въобще не ми се нрави
Как досега не изпълниха от полицията разпореждането на Ългаз за дрона И пак той има най-ясен ум, за да прозре какво се случва
Няма да коментирам Йекта и оново говедце Чънар,че само пиу-пиу-пиу... ще се слуша от моя пост
Спокойна вечер за всички
Виж целия пост
# 496


Привет и благодаря за преводите и коментарите!!!






Виж целия пост
# 497
Малко за загрявка слагам преводи на няколко сцени
От утре подхващам сериозно превода на серията вече ...

Откъс от епизод 37 - Ългаз спасява Джейлин в последния момент.
https:-spam302-/prisyda/71
https://videa.hu/videok/film-animacio/37-xzp2U4exsbLWOGNd
https://vk.com/wall609002571_334


Откъс от епизод 37 - Високо напрежение между Конниците на Апокалипсиса
https:-spam302-/prisyda/72
https://videa.hu/videok/film-animacio/37-YBTPY4wbHPRzr0db
https://vk.com/wall609002571_332

Откъс от епизод 37 - Гневен Парс
https:-spam302-/prisyda/74
https://videa.hu/videok/film-animacio/37-umlxbkTDG2UH4s2Q
https://vk.com/wall609002571_330

Откъс от епизод 37 - А ако ти се беше случило нещо?
https:-spam302-/prisyda/73
https://videa.hu/videok/film-animacio/37-umlxbkTDG2UH4s2Q
https://vk.com/wall609002571_331

Откъс от епизод 37 - Ългаз сглобява картинката (финалната сцена)
https://videa.hu/videok/film-animacio/2-37.-8vg7TVKeOc8MwlBI
https:-spam302-/prisyda/69
https://vk.com/wall609002571_328


И малко красота за очите
Мъжете на Присъда

Не знам къде са, ама са прекрасни

И Кралицата

Едит, взели сме награда за най-добър сериал.
Виж целия пост
# 498
Алекс, благодаря! Flowers Bouquet
На всички споделили! Flowers Bouquet

Мистерия е това семейство - първо помислих, че някой отмъщава за смъртта им - ако са избити. Но няма никаква логика да отмъщава на непознати.

Честита награда на екипа за сериал на годината! Hands Clap











https://video.twimg.com/ext_tw_video/1577024003310485536/pu/vid/ … 341xsO.mp4?tag=12

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1577022660126597120/pu/vid/ … gGXLgM.mp4?tag=12

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1577016035059826701/pu/vid/ … JyYgWi.mp4?tag=12

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1577016534534430721/pu/vid/ … EVbLFc.mp4?tag=12

Тези са без звук

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1577023101941973015/pu/vid/ … RVTrFT.mp4?tag=12

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1577024975843754002/pu/vid/ … InUBo_.mp4?tag=12

С Есра Ерол, и тя е сред наградените.

Виж целия пост
# 499
И Каан и Пънар и сериала го заслужават всичко което се случва това са плодове на труда им.
Поздравления! Страшно много се зарадвах снощи на наградките.


Виж целия пост
# 500
Розе Hands Plus1 Всеки творец очаква оценката на публиката. Рейтингът и наградите носят удовлетворение от добре свършената работа.

Снощи съм пропуснала да напиша - наградата е "Altın Objektif - Златен обектив" от Асоциацията на журналистите.





https://video.twimg.com/ext_tw_video/1577192305278291969/pu/vid/ … vgvjgE.mp4?tag=12

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1577047625567768586/pu/vid/ … SxVlhv.mp4?tag=12

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1577067937248284672/pu/vid/ … _fZ-Kb.mp4?tag=12

На заден план Демет Акбаа поздравява Каан





Да видим докога Чънар ще разнася чай Joy





Предполагам, че снимките са от сета на филм



На 21 октомври Пънар ще хвърли розовата топка за началото на баскетболния мач между Анадолу Ефес и ALBA Берлин. Акцията е част от ежегодната инициатива за информиране на жените за профилактиката на рака на млечната жлеза.

Виж целия пост
# 501
Yargi team...Най-добра актриса, най-добър актьор, най-добър сериал...
Клип от награждаването им снощи, със субтитри. И с много усмивки от Каан
https:-spam302-/prisyda/75
https://videa.hu/videok/film-animacio/yargi-team...-.-2KPOjale3oruKKS6
https://vk.com/wall609002571_335
Виж целия пост
# 502
Браво на екипа, и на церемонията за награждаването се представиха блестящо! Искрени са - наистина всеки си върши работата, няма скандали, няма завист - само уважение и колегиално, приятелско отношение.
Алекс, благодаря за превода! Flowers Bouquet Интересна случка разказа Каан. И поучителна за всеки, който описва другите - да е внимателен и отговорен.
С екипа, който създава костюмите в сериала.







Мехмет със съпруга на Шюкран - Джанер Еркин. Снимката не е нова - честити му рождения ден.

Виж целия пост
# 503
Здравейте! Blue Heart

Честита награда!

И на сериала, и на двамата ни любимци! И на целия филмов екип!



А на Алекс благодаря за непрестанния труд да ни инфомира
за всичко, което те са казали! Gift Heart
Виж целия пост
# 504
Йекта не е ли бил поканен или нещо друго.
Виж целия пост
# 505

Не всички са успели да отидат.
Шукран Овалъ (Дерия) също не беше там, актьорът, играещ Метин -също, повечето от новите, някои от младежите. Имаше отсъстващи. Едва ли не са били поканени, просто някои имат други ангажименти . Но за първи път да толкова голяма група.
Дойдоха, видяха , победиха и си тръгнаха.
То имаше награди едва ли не за всеки жанр или поджанр, сякаш никой да не си тръгне без награда. Но нашите не бяха за жанр, а за сред всички сериали - един вид най-добрите от най-добрите.

Имаше много весели дребни моменти. Като как Сема подканяше всички да се вдигнат от масата и да се качат на сцената. Как всеки се дърпаше да вземе наградата (ще речеш че е бомба), защото всеки в момента мисли,че друг повече заслужава да я вземе първи в ръката си.Как качиха на сцената и продуцента си. Обичта, с която говорят един за друг. Страхотен екип
Каан благодари за наградите, които според скромното ми мнение, са си напълно заслужени. Прав в.

Шукран е споделила в сторито си  снощи, че мислено е с тях.

Мехмет Йълмаз Ак 🤍

Зейнеп Атълган и Пънар Дениз
Виж целия пост
# 506
Така... След като Ългаз Кая си направи профил в Спотифай, неговата башбеля адвокатка се сдоби официално с профил в Туитър


Вкараха реалност на героите в реалността омесихме паралелните реалности 🤣🤪
Но е много готина идея. Сега цял следобед питат и за профил на Ългаз в Туитър, но Джейлин ми каза в серията в неделя, прокурора няма профили я социалните мрежи
Сега остава да се излъжат и фраг да пуснат, че нещо съвсем ни забравиха....
Виж целия пост
# 507
Екипът на "Присъда" не мислят ли за бедните нетърпеливи зрители???
Поне тази вечер да бяха пуснали още един трейлър! Rage
Виж целия пост
# 508
Присъда еп 38
📝ОЗЕТ: "Ако съм издигнал стена към теб, то тухлите ти си ми ги дала."
Кемалетин Туучу

С думите " Убиецът си създава семейство" Ългаз поставя първата си теория за мистериозния случай с труповете в кладенеца. Джейлин е придърпана във водовъртежа от събития.Въпреки взаимно дадените обещания, Джейлин се опитва по странични пътища да проучи своята теза.
Със все още неразкритото убийство на сестра си Парс изпада във все дълбок психологически срив. Този срив ще го докара до положение да направи избор между чувствата си и професионалния си дълг. Какво ще избере?
Със изясняването на самоличността на жертвите, случаят започва да придобива по - ясен вид. Но появилите се свидетели и съмнения принуждават Ългаз и Ерен да са нащрек и ще бъдат принудени да направят нежелан избор.
Ългаз и Джейлин със своите методи дават всичко от себе си да разкрият случая. Но в края на деня едно неочаквано развитие ще ги принуди да разберат, че вече нищо няма да е както преди
📸 СНИМКИ







Следобед ще кача превода на 37ми епизод . То превода е готов от снощи, ама технически главоболия...
Виж целия пост
# 509
Алекс, благодаря ти! Gift Heart

Все пак са ни дали резюме и снимки, малко да ни освитлят за следващите събития.
Много хубав е началният цитат - пасва точно на отношенията Ългаз-Джей.
Очертава се нова драма между двамата... Unamused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия