Каан Урганджъоулу - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги./ Yargı / Присъда /Тема 8

  • 63 623
  • 741
# 510
Присъда, еп. 37 (сезон 2, еп. 3)
Бг превод: Александра
В Телеграм: https:-spam302-/prisyda/82
Във Видеа: https://videa.hu/videok/film-animacio/.37-2-3-2dm3QGbLRjCJxvXA
Във ВК: https://vk.com/wall609002571_337
В Up files: https://upfiles.mobi/d/a238
В Диск бг: https://disk.bg/s/q45AyLacQ9VIHhp
Виж целия пост
# 511
Алекс, благодаря за преводите! Flowers Bouquet
Пак ще спасяваме Джейлин - вероятно след седмица, ако сцената с похищението ѝ е в края на епизода.

Пънар е на Филмовия фестивал в Анталия. Не разбрах член на журито ли е.



Виж целия пост
# 512
Пънар  е там с екипа на филма, в който участва и първото му излъчване е на фестивала. Забравих името на филма в момента.
Виж целия пост
# 513
Алекс, сетих се - филмът е "Тъмна нощ"



Още няколко снимки от новия епизод









Сега рових в архива си и попаднах на това видео от 2016 г. И познайте кого виждам в тълпата Joy Първите 25 сек., накрая повтарят.


Виж целия пост
# 514


Присъда, еп 38, фр 2
В Телеграм: https:-spam302-/prisyda/88
Във ВК: https://vk.com/wall609002571_341
Във Видеа: https://videa.hu/videok/film-animacio/38-2-QuuAyeWglxmMRgT7
Виж целия пост
# 515
Арт

Виж целия пост
# 516
Hands PrayЗдравейте! Blue Heart

Надявам се ще видим поредния драматичен епизод, макар да ни показаха
доста пестеливи трейлъри...

Линк за руско озвучаване:

https://turkru.tv/prigovor-38-seriya1.html

и за Канал D:

https://www.kanald.com.tr/canli-yayin

Дано и тази вечер да нямаме проблеми с картината. Hands Pray Flowers Four Leaf Clover
Във всеки случай ще се радвам на блиц-мини анализа на Алекс след края на епизода. Hands Pray

Приятно занимание с Ългаз и Джейлин, както  и  с останалите герои.  Hands Ok Hand
Виж целия пост
# 517
Джейлин не удари ,направо проби дъното с този "припадък"......непоправима ...
Виж целия пост
# 518
Чудя се Гюл или Айлин е по - наивна, да не кажа по - лоша дума. Слава богу не поиска да пере ризата на измисления доктор.

Чънар скоро ще се сблъска челно с Ългаз. Знаем си го, че е глупав, но да снима пред камерите...
Виж целия пост
# 519
Ългаз-у направо да му завидиш ..обграден все с "предани" нему близки  хора ...за  капак и квартирантката .

И нещо нечисто има в характера на Парс .За другите по закон ,за него през просото ...
Виж целия пост
# 520
Зловещи неща ни е замислила Сема...убиецът събира ново семейство...детето(с топката) го има, братът(таксито) го прибраха, дъщерята(с кучетата) я има, бащата(от апартамента) го има, а коя ще е майката с ножа...Джейлин...от фрага...
Виж целия пост
# 521
Йекта  си е Йекта -не въдица ,мрежа хвърли на Лячин и тя си върна старите ,наивни настройки .....и за  нея няма "лечение". Всеки си плаща за  наивността .
дЕдЕ май доведе момченцето ?!?!?!
Виж целия пост
# 522
Да, Мердан измисли начин как да доведе в дома детето с аутизма. По същото време разбрахме и на кого Гюл носи храна. Не зная какво ще ѝ помогне да се избави от лошия навик да обвинява, да вменява вина. Ългаз не опазил дъщеря ѝ. Сякаш тя опази Инджи Rage Или знае с какво се занимава внучката ѝ.

Парс се оказа в ситуацията на Нева преди време в Анкара.

Изглежда Нева е написала името си на стената - в същото помещение психопатът е събрал убитите от кладенеца.
Виж целия пост
# 523
По-скоростен епизод досега не е имало!
Накрая направо "караха с 200 км в час"!
Даже ни дадоха на бърза ръка и трейлър!
Нашата преводачка дори не смогваше да преведе бързите диалози...

Но общо взето сериалът се превърна в хорър - толкова убийства - едно  след друго!
А накрая останаха убийста и за следващия епизод...





Виж целия пост
# 524
Стори ми се, че фризьорката се притесняваше да отиде в полицията - вероятно да не се разбере, че детето не е нейно. Но проверката на самоличността е само по лична карта, даже показания не записаха.

Джейлин веднага разбра, че хората с нея са ново "семейство". Този път нелегалната ѝ дейност ще ѝ помогне, ще се опита да избяга.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия