232 пътешествия с карта за 9 евро. НЕМСКАТА тема.

  • 24 640
  • 763
# 465
А добър ден!
Виж целия пост
# 466
Язи днеска след големи плуваници и ваканционни ученически обиколки по разни музеи и подобни и голямо минаване през един супермаркет и вечерта измъкнах от фризера един стабилен, селски, кюнцлерзауски обстлер и ... до сега бандата игра на карти и се забавлява. Аз също поприключвам с обстлера. Само да кажа.
Виж целия пост
# 467
Мезето какво ще е, че тУва ми е по-важно? Laughing

Ма Боже. Да не сме тийнове. Кво мезе? Тея форми как се поддържат? И вечеря няма даже.
Направо после по един дюнер след запоя. Върна ме в младостта ми.
Папурче да си жива и здрава!
Аз днес цял ден си мисля за курбан.
Виж целия пост
# 468
Мезето какво ще е, че тУва ми е по-важно? Laughing

Ма Боже. Да не сме тийнове. Кво мезе? Тея форми как се поддържат? И вечеря няма даже.
Направо после по един дюнер след запоя. Върна ме в младостта ми.

Уууууууууууууу, чак ми се дояде. В Пловдив какви дюнери съм ял след голям запой. Мнямнямняммням
Виж целия пост
# 469
Благодаря на всички за готините пожелания ❤ Срам не срам - отпочнахме след оперативката в 11. Всичко се изпи (без един натурален сок хаха). Обаче съм изумена от изяждането. Бях занесла пълна чанта лакомства от бг магазина-сухи пасти, курабийки, меденки и т.н. Да шушка и последна троха. Заявиха всички, че няма по-вкусни от бг лакомствата. Направо си пълнеха чинийки "и за после". 😂 Вечерта на ресторант. Много изненади и готини емоции целия ден. Днес съм като преродена от хубаво. Аааа...и махмурлук нямам (подозирам един айрян с цигарата вкъщи преди лягане).
Пак благодаря на всички. Да ви се връща хубавото постоянно и по много ❤🥃🍀
Виж целия пост
# 470
Добро утро 🌞

"Направо си пълнеха чинийки "и за после".🤪
Е как няма?! Сега даже двойно ще се плюска ,стига да е на аванта! 🤣

Използвам момента да ви питам, как се превежда на немски "Храна за из път"?Мм ми спори нещо ,🤪 ама като го "друсна" на немски се смее
Виж целия пост
# 471
Borty, Proviant.

Всичко ще си кажете- и какво сте пили, и с какво сте замезили. Smile
Папурче, браво за черпането и за хубавото изкарване вчера!
Днес е желателно едно продължение, не може такава хубава емоция от раз да се приключи. Smile
Виж целия пост
# 472
Мезето какво ще е, че тУва ми е по-важно? Laughing

Ма Боже. Да не сме тийнове. Кво мезе? Тея форми как се поддържат? И вечеря няма даже.
Направо после по един дюнер след запоя. Върна ме в младостта ми.

Уууууууууууууу, чак ми се дояде. В Пловдив какви дюнери съм ял след голям запой. Мнямнямняммням
Я виж Zülpicher Pl. 18, 50674 ако не си ял още, хубави са.
Свършва Grundschulzeit, много проекти, срещи, събирания, излети се събраха и все родителите да помагат. Този уикенд ще ходим в новото училище да се запознават, аз повече се вълнувам от детето.
Виж целия пост
# 473
Скрит текст:
Мезето какво ще е, че тУва ми е по-важно? Laughing

Ма Боже. Да не сме тийнове. Кво мезе? Тея форми как се поддържат? И вечеря няма даже.
Направо после по един дюнер след запоя. Върна ме в младостта ми.

Уууууууууууууу, чак ми се дояде. В Пловдив какви дюнери съм ял след голям запой. Мнямнямняммням
Я виж Zülpicher Pl. 18, 50674 ако не си ял още, хубави са.
Свършва Grundschulzeit...

Мангала ги знам. Мен трудно може да ме очарова храна, като цял живот избягвам да ям. Joy
Виж целия пост
# 474
В Кьолн има чудни дюнери на много места освен в Мангал.
Виж целия пост
# 475
Топло не търпи, храна не яде... Боже, още един такъв знам...познавам... 😂🤪
Виж целия пост
# 476
Топло не търпи, храна не яде... Боже, още един такъв знам...познавам... 😂🤪

Борти, да не е твоичкият 😂
Купонът продължава- днес с няколко приятели парти на пода (нямам още мебели в хола, но хладилникът е препълнен, а алкохолният шкаф ...абе свръх препълнен. Отсега ви казвам наздравееее
Виж целия пост
# 477
Килим/черга парти! 🤪
ТУрИ алкохолния шкаф до чергата, да не помислят, че си сменила вЕрата.🤣
А "Торти и подобни" ?!?😅
Наздраве от сърце 🥰
 Утре ще се натаралянкам и аз!
Виж целия пост
# 478
Топло не търпи, храна не яде... Боже, още един такъв знам...познавам... 😂🤪

'мa пия. Това сме ние. В много хора няма човек.
Виж целия пост
# 479

'мa пия. Това сме ние. В много хора няма човек.

те хорáта са за танцуване, не за пиене.... като пийнеш и се бърка стъпката.... освен ако не е някое родопско, полюлейно хоро... Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия