232 пътешествия с карта за 9 евро. НЕМСКАТА тема.

  • 24 638
  • 763
# 495
Преди няколко години, в една прекрасна фирма... Решихме да подарим уиски на шефа .Набутаха ме да дам подаръка ,защото беше от невъзможните хора и само ние чужденци в фирмата. 😆Говедото отказа да приеме подаръка ...😂

Явно има нужда от график за чистене и въпроси към централата

Добро утро на всички 🌞
Виж целия пост
# 496
Нищо странно няма: яслата я закриват, не приемат и нови деца. От тези 6 деца останали, 4 отиват в ДГ, т.е така или иначе щяха да си тръгнат от яслата.
Възпитателките са толкова, защото преди бяха повече деца и защото някои се ротират, не са всеки ден.

Борти, във фирмата, където преди работех се събираха пари за подарък, когато някой имаше РД. Все с протести, никой не искаше да дава. Някои ги разбирах - бяха самотни майки, едната работеше на две места даже.
Дойде ред на шефката и нейното скромно желание за подарък за РД беше шопинг в Истанбул... 😳
Дадах колкото и за другите... Точно тази с двете работи, дето я и изстискваха на работата, направи физиономия, че давам малко...
На мен ми се стори пък нагло някой да си финансира консуматорската булимия по подобен начин...
Виж целия пост
# 497
Ася, при нас винаги са били събирани пари от много повече родители. 5 евро от 20-25 семейства е едно. Друго е 5 евро от 4-6 души.
В детската градина се е случвало и по 2 евро на човек/семейство да се събират.

Трябвало е повече пари да се дадат, но явно не на всеки му се дават.
Виж целия пост
# 498
Бибит, в ДГ са повече деца и по-малко възпитателки.
В яслата при 12 деца са по 3 възпитателки и една помощничка (кухня, почистване).

Децата са с повръщане... 😦
Виж целия пост
# 499
Преди няколко години, в една прекрасна фирма... Решихме да подарим уиски на шефа .Набутаха ме да дам подаръка ,защото беше от невъзможните хора и само ние чужденци в фирмата. 😆Говедото отказа да приеме подаръка ...😂

Явно има нужда от график за чистене и въпроси към централата

Добро утро на всички 🌞
И какво се случи с уискито накрая?
Виж целия пост
# 500
Ася, съчувствам за повръщането. Rolling Eyes
Бързо оздравяване!

Преди няколко години, в една прекрасна фирма... Решихме да подарим уиски на шефа .Набутаха ме да дам подаръка ,защото беше от невъзможните хора и само ние чужденци в фирмата. 😆Говедото отказа да приеме подаръка ...😂

Явно има нужда от график за чистене и въпроси към централата

Добро утро на всички 🌞
И какво се случи с уискито накрая?
Добър въпрос. Smile
Виж целия пост
# 501
Остана за мен и си го изпих 🤣
Виж целия пост
# 502
Преди няколко години, в една прекрасна фирма... Решихме да подарим уиски на шефа .Набутаха ме да дам подаръка ,защото беше от невъзможните хора и само ние чужденци в фирмата. 😆Говедото отказа да приеме подаръка ...😂
И какво се случи с уискито накрая?

До мен не е стигнало, ако туй сте си помислили...
Виж целия пост
# 503
Лъжеш! Закълни се! 🤣
Виж целия пост
# 504
На работа пари за подаръци се събират за кръгла годишнина и по специален повод - пенсиониране, сватба, раждане на дете. Събираме по 1-2 Евро и пак се намират едни и същи хора всеки път да мрънкат.

Аз си прибрах днес двете деца от палатковия лагер. Изкъпаха се и легнаха да спят. Снощи са ги "нападали" и имат само по няколко часа сън. Много са доволни, времето е било на тяхна страна и не е валяло. Другата седмица ще си дойде и голямата от Унгария и къщата пак ще е пълна.
Виж целия пост
# 505
Ние събираме в у-ще редовно все някаква сума като се казва "при желание" и повече. Винаги давах повече и се оказа, че някои въобще не дават и сега дадох минималната която се изискваше защото ме ядотват. Събират 8-12€ и всеки ден в групата се напомня, че някои не са дали пари.
Виж целия пост
# 506
В работата има каса за рождените дни. Участва, който иска. Който не иска не дава пари и не получава подарък. Събираме по 15 евро на човек на година. За толкова е и подаръка на човек.
В училищата на децата сме  давали от 2 до 5 евро по 1 път в годината.
Виж целия пост
# 507
Пристигна писмо от ел.компанията ни, от 1 август ще има почти двойно увеличение на цените на тока. Unamused

ДжейДжей, как са били "нападнати" децата ти на лагера, по какъв начин ?

В училището на големия им забранили водните пистолети, беше въпрос на време. Стените на стаите им били редовно мокри от пръскането с тях. Grin
Виж целия пост
# 508
На мен, пък, днес ми дойде Betriebskostenabrechnung-a за 01.08.2020-30.06.2021 - имам да доплащам 525,41€.
Виж целия пост
# 509
На мен, пък, днес ми дойде Betriebskostenabrechnung-a за 01.08.2020-30.06.2021 - имам да доплащам 525,41€.
Open Mouth
Коктейлски, какво си правил, партита ли? Grin
На нас ни върнаха последно пари за отминалия период.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия