232 пътешествия с карта за 9 евро. НЕМСКАТА тема.

  • 24 638
  • 763
# 510
И аз не разбрах, ама не ми се спори. От предното жилище ми връщаха по 300-500 евро, токът по 500-800 отделно. Тук ще доплащам. Joy
Виж целия пост
# 511
На нас ни пратиха писмо за нахцалунг след като през февруари платихме сумата по абрехнунга. Сега тройно доплащаме. Ще си купувам газова готварска печка. И без това обичам да готвя на газ.
Виж целия пост
# 512
На нас ни пратиха писмо за нахцалунг след като през февруари платихме сумата по абрехнунга. Сега тройно доплащаме. Ще си купувам газова готварска печка. И без това обичам да готвя на газ.

Нищо не купувай, първо елате в Кьолн. После само ще мъкнете.

Да не ми пращат нищо да плащам, че много се охарчих май месец. Да изчакат малко. Понеделник им превеждам тея 500 евро и да не ме занимават лятото, че съм канен на почивки. Германците ги почнаха. Вчера бях на рд на заведение и едно 40% от гостите се върнали от Гран-Канария и коментираха, че се готвят в Турция да ходят края на юли. Ол инклузив пуснали за по 10 дни по малко над 1000евро на човек, не помня вече къде.
Виж целия пост
# 513
На мен по-ми е интересно с колко ще се качат здравните вноски и данък доход.
Виж целия пост
# 514
Данъци няма да се качват. Здравните колкото и да се качват, евентуално ще са малка част от покачването на горива и ток.

Коктейл, ясно че за Кьолн ще я купя, но се заглеждам сериозно. То не знам и дали ще има балкон кухнята, че бутилка вътре не искам да държа.
Виж целия пост
# 515
Коктейл, ясно че за Кьолн ще я купя, но се заглеждам сериозно. То не знам и дали ще има балкон кухнята, че бутилка вътре не искам да държа.

Ще има, защото ти го искаш Heart Eyes

Ко пийми не разбрах?
Виж целия пост
# 516
Аз тази вечер пия всичко. Много тежка жега беше днес и мъжът ми докара едни гости, мани.
Виж целия пост
# 517
А, и вие ли сте будни, ве, пияници? Joy

Аз се лекувам от някаква по-сериозна настинка, в болничен съм до сряда, което ми се слува веднъж на... много време и...  сме на уиски, да си лекувам гърлото Joy.
Виж целия пост
# 518

Аз се лекувам от някаква по-сериозна настинка, в болничен съм до сряда,

Ами то от сряда нататък са почивни дни, дето се казва, шонес вохененде и наздраве!
Виж целия пост
# 519
А, и вие ли сте будни, ве, пияници? Joy

Че ние кога сме предавали фронта?!?!? Мен и в 3ч можеш да ме намериш тук, и в 6ч преди фитнеса - също. Joy на пауър напс и алкохол го избутвам тоя живот.


Софт, за жеги не говори, че знаете в какви депресивни състояни изпадам и как проектирам суицидни мисли. Joy поне не е толкова горещо, един Дайсън стига да ме охлади.
Виж целия пост
# 520
Абе ужасно е жегаво.
Аз си купих сешоар Дайсън. Много хубаво охлажда. 😂
Виж целия пост
# 521
Аз се набутах с два въздухопречиствател+вентилатор Дайсън от МЕТРО, ама щото бяха с по 200 евро надолу... Подведоха ме, че ще вършат чудеса. Като беше 30 градуса, не ми стигаха. Плача за климатик, то така или иначе се е видяло, че ще работим за да плащаме сметки...

Чин чин
Виж целия пост
# 522
то така или иначе се е видяло, че ще работим за да плащаме сметки...

Чин чин

Аа, тая няма да стане. Ако трябва на дърти години ще ходим в Америка!
Чин чин.
Виж целия пост
# 523
то така или иначе се е видяло, че ще работим за да плащаме сметки...

Чин чин

Аа, тая няма да стане. Ако трябва на дърти години ще ходим в Америка!
Чин чин.

Значи казвате и тръгваме. И котараците ще вземем. Joy Мак Доналдс нас чака, да го направим грейт агейн. Joy
Виж целия пост
# 524
Бибит, това е коронния завършек на всеки лагер. Имат си знаме на плаца и трябва да го защитават. За целта има винаги по няколко човека, които дежурят на смени. Нападението е предварително организирано и ръководителите знаят кога ще се случи. Обикновено нападателите са бивши участници в лагера. Идват по тъмно, гръмват някоя пиратска, сборичкват се и после сядат заедно около лагерния огън. Но за децата, особено за по-малките е незабравимо преживяване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия