232 пътешествия с карта за 9 евро. НЕМСКАТА тема.

  • 24 638
  • 763
# 525
Я колко хубава новина тази сутрин. Няма да се качват. Добре. Само където ми се вижда доста дефектен източника, защото според него май и останалите изброени по-напред нямало да се качват и ако то мини-мини ... Жалко. А аз така се зарадвах като начало. А според други неща  които чета тук и там имам подозрения че ще се качват и то не само те. И то здраво ще се качвт.
 
Виж целия пост
# 526
Белла, кое да се качва?
Виж целия пост
# 527
Покачването 😆
Виж целия пост
# 528
Данъци няма да се качват. Здравните колкото и да се качват, евентуално ще са малка част от покачването на горива и ток.

Криси, данъците ...
Бързо оздравяване!

Аз прихванах драйфането 🙈
Ям ориз и пия чай от мента...

Джей, много интересно за лагера.
Синът ще ходи юли, да видим дали ще ги нападат...
Виж целия пост
# 529
Ася, защо ме цитираш в разговор с друг потребител?
Виж целия пост
# 530
Ася, защо ме цитираш в разговор с друг потребител?

Щото си много свежа и хубавка. Пу пу.
Виж целия пост
# 531
Мерси и наздраве със сок от моркови.
Виж целия пост
# 532
Мерси и наздраве със сок от моркови.

Я му капни 2-3 капачки водка на тоя сок и ела пак за наздравица. Laughing
Аз съм на вода и се чудя кво да ям, вече нищо не ми се яде, от всичко ми е писнало.
Виж целия пост
# 533
За да покажа къде е връзката с казаното от Бела.

Коктейл, сменям се веднага - на мен ми се яде, пък не мога 🤐
Виж целия пост
# 534
От както ме тръшна бронхит,нямам никакъв апетит. Почвам да се притеснявам.. Немското магаренце отказва да ходи на лекар и протестира, че яде сам. Вижте ги какво ми "забил" на стената сутринта
Виж целия пост
# 535
Ама много си позволява този германец. Я му тегли един бой по български, да си знае мястото.

Аз съм разказвал във форума, в тази тема не знам - на времето в София имах съседка, която биеше любовника си, ама здравата - после секс, после го гонеше със скандали и на следващия ден пак така. Такъв бой му хвърляше (а и секс), че аз ги чувах - вярно, една стена ни делеше, ама беше много "над нормалното".
Виж целия пост
# 536
Садо-мазо връзка значи.Stuck Out Tongue Winking Eye

Ася, да минава бързо!
Супер, за момчето ти, че има желание за лагери.
Моите нямат желание. Grin
Не, че има кога, лятото ни е запланувано с други неща.
Виж целия пост
# 537
Садо-мазо връзка значи.

И аз това си помислих, Бибит. Да пази бог от такива комшии, пу-пу! Laughing
Тия дни като не съм се отбивала за наздраве, да не помислите, че съм съм заявила членство в някой трезвенически клуб?
Големият син беше за няколко дни при нас и нямах време да пиша. Добре си изкарахме, видях си детето!
Преди малко го изпратихме и сега ми е гадно. Чакам лятната отпуска.
Виж целия пост
# 538
Бибит, от Feuerwehr,  преминава в Jugend-Abteilung.
Иначе от училище не вярвам да се навие...
Той пропусна Klassenfahrt в основното, но неговият приятел му каза, че не било весело. Били са в близкия Burg, т.е в нормални условия.
Сега ще са на палатки. Аз му казах, че той има все пак опит покрай караваната и той се нави 🤷♀

Коктейл, аз пък познавах една, която живееше с мъжа си, трите им общи сина и любовника си.
Тоалетните бяха разделени по пол и тя не влизаше в мъжката... 🤣
Виж целия пост
# 539
Ася, много откачено съжителство. Flushed Пъстър свят!

Малкият Бибитко беше на Klassenfahrt преди месец, мина добре, макар че не беше възхитен чак, достатъчно му бяха 2 нощувки. Съседчето ни, което е в съседния клас, пък беше много впечатлено. Но то е друг тип дете още от малко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия