Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво да правя, ако имам течение и гъбички по време на бременност?
Опасно ли е течението и гъбичките за плода?
Какви са симптомите на гъбични инфекции по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво да правя, ако имам течение и гъбички по време на бременност?
По време на бременност е обичайно да се появи течение и гъбички поради хормонални промени, засягащи киселинността на влагалището. Препоръчително е да се консултирате с вашия гинеколог, който може да предпише подходящи лечения, като вагинални глобули, безопасни за плода. Важно е да се установи специфичният вид инфекция и съответно да се коригира лечението.
-
Опасно ли е течението и гъбичките за плода?
Обикновено, течението и гъбичките не са опасни за плода. Въпреки че могат да причинят дискомфорт на майката, те не представляват риск, освен ако родовият канал не се инфектира, което може да доведе до конюнктивит при новороденото. Следователно е важно познатата инфекция да се лекува преди раждането.
-
Какви са симптомите на гъбични инфекции по време на бременност?
-
Как мога да облекча симптомите на гъбична инфекция по време на бременност?
-
Възможно ли е да се възстановя от гъбична инфекция по време на бременност?
Присъединявам се към вас.Вече се уморих да се мъча да се отърва от това бреме.Откакто се помня все си влача бялото течение- вече сме си свикнали с него 
УЖАС!!!!!!!!!!!!!Като си ги сложа ще ви кажа ефекта.....какъв е бил.Ама ми беше странно че ми ги изписа без да е взела цитонамазка
Това още повече ме кара да си мисля че няма да мине току тъй