Бременност, бяло течение и гъбички?

  • 6 608
  • 31
# 30
И при мен също е така. Това е изключително неприятно положение,но каквото и да се прави няма спасение за особено дълъг период.Тъкмо си мислиш,че си се отървал и пак наново се появяват.
Виж целия пост
# 31
 TiredПрисъединявам се към вас.Вече се уморих да се мъча да се отърва от това бреме.Откакто се помня все си влача бялото течение- вече сме си свикнали с него #Cussing out
Ама сега се засили гадорията и доки ми изписа три свещички- две ARILINE  и една - не мога да разчета от рецептата.Още не съм ги пробвала ,защото бях с леко кървене преди три седмици и искала да отмине опасността Confused но знам какво ще стане......за ден два ще премине и после пак #CrazyУЖАС!!!!!!!!!!!!!Като си ги сложа ще ви кажа ефекта.....какъв е бил.Ама ми беше странно че ми ги изписа без да е взела цитонамазка  newsm78Това още повече ме кара да си мисля че няма да мине току тъй
БРЕМЕ ГОЛЯМО #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия