Голям подарък чакам аз, две черти да видя в този час ! ~бебеправене 406~

  • 36 056
  • 828
# 270
Много съжалявам, Ейнджъл, дано процедурата мине бързо, кураж!
Виж целия пост
# 271
Ейнджъл, кураж! Не мога и да си представя през какво преминаваш. Много съжалявам..
Виж целия пост
# 272
Излезнаха ми резултатите :
ТСХ - 1,64 , а на 26.05 в Пловдив беше 2,92 , не знам как става така Thinking
ТАТ - 0,95 при реф. стойности до 4
и МАТ 0,26 при реф. стойности до 9.
Виж целия пост
# 273
m-angel, много съжалявам! Кураж и сила! И нека скоро всичко лошо да остане зад гърба ти, а занапред да те чакат само хубави неща! Прегръщам те!
Виж целия пост
# 274
m-angel, много съжалявам за развитието на нещата Sad
Пожелавам ти много сила!
Виж целия пост
# 275
Ейнджъл, Маце пожелавам ви кураж и сили. ❤️🙏

По повод плановете за лятото-след 2 седмици ставам на 25 обмислям голям купон, имам защита на 21ви юли дано успея, след това сме на концерт на Куку бенд моя мечта от малка. И след това море в Поморие. 😁

П. С аз отивам на преглед при АГ дано всичко е наред. 🙏

Дейзи, честито момиче стискам палци до пухкав финал. 💞
Виж целия пост
# 276
Ейнджъл, а теб сме, прегръдки и сила! Да мине възможно най-щадящо! ❤️ Дейзи, страхотна изненада!
Виж целия пост
# 277
Съжалявам m-angel . Дано мине леко процедурата и бързо да се възстановиш и физически и психически.

Bell Теб те пропуснах вчера. Извинявай, пожелавам и на теб бързо възстановяване. Дано бързо отминат всички лоши неща и само хубави да предстоят

Дейзи На теб честито. Лека и успешна бременност.
Виж целия пост
# 278
Ейнджъл и Маце, прегръдки и позитивна енергия и от мен! Ще се справите и с това, борбени момичета, а след буря, винаги изгрява слънце! Purple Heart

Минзухарче, стискам палци за прегледа! Пиши ни после как е минало. Simple Smile

Ние уж плануваме поне месец и половина да почиваме по нашето черноморие лятото, но да видим дали ще ни огрее Grinning Май не съм ви се похвалила, че най-накрая си взехме кученцето Simple Smile)) Иии затова едва ли ще успеем да отидем някъде извън БГ, докато е бебе, но на мен си ми е хубаво навсякъде, където има море Blue Heart

Иначе аз не съм правила опит да засека овулация този месец, но съдейки по пробожданията и болките, мисля че беше вчера следобед. С опит днес сутринта дали има шанс да сме хванали яйцето Thinking Иначе типичен пример как отново изтървахме пиковия момент заради командировки и преработване Rolling Eyes
Виж целия пост
# 279
Ние не правим планове за дълъг период - детето е на лятно училище до края на юни, ММ на лекции. После юли сигурно ще има разни изпити да взима и няма да успеем да нагласим почивка. Аз пък имам сума отпуска и сигурно ще почивам с детето някъде.
Виж целия пост
# 280
m-angel много съжалявам,дано се възстановиш възможно най-скоро и физически и психически.Всички тук ти пращат подкрепа ☘️
При мен нещата след неправилно увеличаване на Чхг и 10 дневно закъснение също не са добре.Вижда се точица в матката,която е съвсем малка и ми обясниха,че е празен сак,при мен по страшно беше да не е отново в тръбите..Сега са ми дали седмица да се изчистя сама и тялото да започне да реагира и да го изхвърли☹️Беше много желана бременност,но явно не ни е било писано и този път.Желая на всички успех,сила и търпение.Нека най-доброто предстои за всички нас💛
Виж целия пост
# 281
Минах всичко е наред, док ме успокояваше каза  да сме спокойни, и щом веднъж е станало пак ще стане. И за следващия път ни пожела 2 чертички. 🌷
Виж целия пост
# 282
m-angel ,желая ти от сърце много сила!

Малката лисичка,пила ли си хормон за TSH или само си е спаднало.Аз миналата седмица си пусках контролна и моето е 3,70,а съм на еутирокс.
Виж целия пост
# 283
m-angel ,желая ти от сърце много сила!

Малката лисичка,пила ли си хормон за TSH или само си е спаднало.Аз миналата седмица си пусках контролна и моето е 3,70,а съм на еутирокс.
Не ,не съм.
И аз съм в чуденка как е спаднало.
Виж целия пост
# 284
m-angel, съжалявам за развоя при теб и че се налага да ни споделяш такава лоша новина. Пожелавам ти най-вече да се възстановиш бързо физически и психически и скоро да имаш нов повод за щастие и този път да пухкав финал! Nature Star2

малката лисичка, супер са ти изследванията, браво! Heart Exl

licorne, браво за кученцето, дълго го чакахте, та се радвам, че вече е с вас! Animal Dog

Минзухар.12, радвам се, че прегледът при АГ е минал добре и нека още този месец да видиш 2-те чертички! Nature Star2 Стискам ти палци за защитата и да си изкараш страхотно рождения ден! Tada Поморие ми е едно от любимите места от българското черноморие, и ние с ММ ще се пробваме да наминем оттам това лято.

Ние с ММ и двамата сме доста заети покрай работите ни и двата ремонта, та за момента не сме планирали нищо. В момента, в който се знае кога ще може да почиваме, стягаме багажите и заминаваме нанякъде. Втората годишнина от сватбата ни е на 5-ти юли, та се надяваме около нея да успеем да си откраднем няколко дена почивка! Nature Sunny
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия