Спам тема(Калпазански Спам!) - от 01.06. до 30.06.22г.

  • 15 885
  • 598
# 420
Събирам багаж.
А малкото само ми трови деня...
Виж целия пост
# 421
Добро утро!
Дайс, за къде стягаж багажа?
Неделя е, да не забравите банята! Grinning
Виж целия пост
# 422
Ади така ме моли да го галя по коремчето Joy

Днеска ми е ден за чистене, банята накрая
Виж целия пост
# 423
Моренцее, моренцеее, Янче.
Виж целия пост
# 424
Ади така ме моли да го галя по коремчето Joy

Днеска ми е ден за чистене, банята накрая

Гатов е за джуниър дивелопър Simple Smile
Виж целия пост
# 425




Много хубаво патладжанено лилаво, което не се вижда на снимката
Виж целия пост
# 426
Чудничко, и аз трябва да я свърша тая работа, но съм в лакова апатия, че нещо съм се докарала с много грозна форма, но не мога да преценя какво не й е наред
Виж целия пост
# 427
видех го черно и ми ареса
Виж целия пост
# 428
Добро утро!
Виж целия пост
# 429
Прищя ми съ на море. Ох! Grinning

ДД ви! Grinning И лека седмица.

До обяд ноу работа у аптеката. Ку успея да сдъвча ина хапка без да влезе някой е голям прогрес. Joy
Виж целия пост
# 430
ЗдравО, банда!
Виж целия пост
# 431
Оо, Рейче, къде се изгуби? Мислех, че вече си ни отрязала от дъно.

Много спах, много ми се спи. Голямо батери лоу, поне багажът е събран, чакам си часЪТ за тръгванееее.

Виваком са отвратително некомпетентни идиоти! Просто не знам от къде да намеря подходящи думи да ги обидя, не знам кои са дори. С конкурс за малоумни маймуни ли ги избират, не знам! Пълна некадърност!
Виж целия пост
# 432
Ooo, Реа!

Зарче, с нашия "съпорт" ли се сблъска? Laughing
Пословичен е...
Виж целия пост
# 433
Тук съм, тук съм!
Виж целия пост
# 434

оооо Пухи Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия