Спам тема(Калпазански Спам!) - от 01.06. до 30.06.22г.

  • 15 885
  • 598
# 435
Ooo, Реа!

Зарче, с нашия "съпорт" ли се сблъска? Laughing
Пословичен е...
Няма да я докараме до съпорт....
Цяла година ме молят да им стана клиент, имахме уговорка за днес.
Дойдоха момчетата, объркали ми договора - закачили ми заявката за чужд договор...
Ааа, те не можеЛи СЕГА! да се връщат за друг договор, да съм си запишела друг ден Confounded .
Викам Емииии, да го д*хате.
Пуснах си заявка за Мтел....
Виж целия пост
# 436
Това са глупости.
В деня на инсталацията се подписва констативен протокол за предоставяне на услугата. Дори и да са "объркали" договора, услугата като параметри се провизира дистанционно, а от тях се иска само да инсталират оборудването, за което договор дори не им трябва. Laughing

На някакви папури си попаднала ми се струва... Grinning
Виж целия пост
# 437
Аз на читави в таз фирма не съм попадала.
Все тая. Да се оправят. И без това не искам да съм им клиент. Просто купиха оператора,към когото бях.
Виж целия пост
# 438
Агенте, прибери си щетите. С Виваком водих скандал преди 2 години. Исках да закривам договор, че баща ми почина. Не може, викат, ще си ги плащате до края на договора. И ние така правим. Викам, тъй ли? Не сте познали. Закрих го.
//
Удържали ми 2 пъте 1 и съща фактура от сметката в райфайзен към а1, автоматичен абонамент имам. Разправям се цяла седмица. Пропищях им телефоните. Възстановиха. Ако си дремлив, забрави да забележиш.
Виж целия пост
# 439
Викам Емииии, да го д*хате.

и д*хаха ли ... за един преател питам Simple Smile
Виж целия пост
# 440
Много ядове имахме с А1 в старта фирма, и аз със стария ми номер също, но сега от фиксирания нет съм много доволна, по-добре не може да е.

Здравей, Реа Blush

И наздраве на всички, бирено време е!
Виж целия пост
# 441
Не обичам да се занимавам в оператори, само с Агента Simple Smile
Виж целия пост
# 442
той повече статист
Виж целия пост
# 443
Голям статист ще е.... Последна инстанция, когато трябва да се връщат пари по жалби. Grinning
И връщаме, щото после КЗП/КРС. Laughing
Виж целия пост
# 444
И сега всички ще напишат по една жалба... Money Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 445
агенте, жалвам се, че скоро не съм виждала бирата ти
Виж целия пост
# 446
И А1 се изложиха. Просто що за некадърници работят навсякъде... Нищо, де, след 2 месеца ще пробвам пак, че и без това забравих, че тия безобразници Виваком искат неустойка. Защо я искат - не можаха особено да ми обяснят. Ама това е супер идея. Идните дни ще входирам една жалбичка до КЗП.
Виж целия пост
# 447
агенте, жалвам се, че скоро не съм виждала бирата ти
Някъде тук беше, чакай да видя...
А, ето я:

Наздраве! Grinning
Виж целия пост
# 448
аз скръцнах на две за кауфланд картата. да съм си видел емайлот на телефона мола ви са
Виж целия пост
# 449
Хахахаха, Холдъне, това искам да го видяяяя. Хахаха

Наздраве. И аз мушвам инъ биришка тука и бай-бай, София!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия