Спам тема(Калпазански Спам!) - от 01.06. до 30.06.22г.

  • 15 885
  • 598
# 450
Дайсче къде отиваш на мУре?

Норче, как мина бала на брат ти? Снимки пуща ли? Къде ще учи?
Виж целия пост
# 451
Голям статист ще е.... Последна инстанция, когато трябва да се връщат пари по жалби. Grinning
И връщаме, щото после КЗП/КРС. Laughing
Връщай парите на хората, не ми създавай на мен работа Grinning

Рейче, мина, голям симпатяга беше, ама няма да го пускам тука. Ще ти го пратя на лични Тея дни като подреждам снимки! В СУ ще е, отказа се за чужбина, сега като в Англия е сложно, а и нали работи, не му е до учене. По мое мнение, не му и трябва де.
Виж целия пост
# 452
О, добре се е насочил. Ще чакам снимки и моят ще ти пратя. Мн хубав беши в костюм. До сега не беше обличал таквоз чудо. Simple Smile

НаздравИ банда!
Виж целия пост
# 453
бгмамите си обменят децата
Виж целия пост
# 454

В ониверситето на живото Simple Smile
Виж целия пост
# 455
Супер, Реа! Ще се радвам да видя. Брат ми попринцип е по фръцлив и ходи все с ризи, та се изкефи май на костюма си.

Холдъне, не завиждай.

Пънчи, остави университетите, кога ще ме взимаш на работа? Видяло се е, че с това правителство ме чака глад и мизерия. В една друга тема някой се жалва, че на общинска работа са им увеличили заплатите различно от 10 до 20 процента. А при нас пак 0, щото и 0 е до 15 Joy
Виж целия пост
# 456
Холдъне, не завиждай.

щом имаш абитйорент на колко требва да си
Виж целия пост
# 457
Норче, стой си в държавното – държавата ти поема осигуровки, данъци и платеният отпуск е голям. Smile
Виж целия пост
# 458
Само осигуровки, ДОД не се поема. Виж отпуската си е отпуска, сега чакам да ми се увеличи от 28 на 30 =)

Холдъне, не знам, на колко трябва да съм за да имам брат абитуриент?
Виж целия пост
# 459
Дайте някаква работа, дето плащат и ДОД. Обещавам да съм изключително внимателен и изпълнителен... Grinning
Виж целия пост
# 460
Как се поема ДОД фор дъмис Simple Smile
Виж целия пост
# 461

Виж целия пост
# 462
Бира и шкембе, морееее.
Ай, чал!
Виж целия пост
# 463
Ее, Рейче, как си? Grinning
Имаш ли още котки, ходиш ли на спорт, на плаж? Grinning

Дайсче, да пущиш фотки - на тебе, на морето, на сичко! Joy

Тука се зажеги по обяд. Мъ тез 2 сутрини бешиха студенички. Че и фчера - метнах ино яке и тогаз простирах на терасата. Joy
Виж целия пост
# 464
Добре си е при нас, от два дни е 20-25 градуса, живей се Wink.

ПП на реката - танци, пиене, пеене... купон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия