Спам тема(Калпазански Спам!) - от 01.06. до 30.06.22г.

  • 15 885
  • 598
# 345
Предпочитам изобщо да не бях ставала...
Виж целия пост
# 346
Добро утро! Много сте свежи днес!
Виж целия пост
# 347
Добро утро! Хич не ми се става. Искам да спя Grinning
Предпочитам изобщо да не бях ставала...
Що тъй? Всичко наред ли е?
Виж целия пост
# 348
Да ви се пофала - организираме парти за децата по случай края на учебната година. 8 от 10 човека в групата питат какво да донесат за пиене на Пънча Simple Smile

Така се става легенда!
Виж целия пост
# 349
Що за безмислен въпрос? Та ти всичко пиеш
Виж целия пост
# 350
Сокче, боза, мляко с какао пие ли? Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 351
Исе, съчувствам ти... И аз в 8 бях преуморена.
Много ми е активен днешния ден, до 12:30 съм навъртяла 7500 крачки, +още 1000, които телефона не е отчел Simple Smile

Навън се заформя чудничка буря. И после продължавам с щъкането навън. Не ми се стои в офиса днес и си намерих работа навън Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 352
Къде си бе, легенда?🥳
Виж целия пост
# 353

Пием с Пижо, пляскам Пенда Simple Smile
Виж целия пост
# 354
Преядох със салата Grinning
Тежко ми е Grinning
Къде сте? Защо ви няма?
Джасте, нещо не си много активна. Не спазваш мотото на спама. Като домакиня трябва да даваш добър пример Grinning
Виж целия пост
# 355
Днес май ще е един от онези, в които не трябва да ставаш от леглото...
Виж целия пост
# 356
Защо бе? Свиленчо нали днес нас чака? Simple Smile
Мързеливо ми е на мен, но ще се събера, само още малко време ми трябва Grinning
Виж целия пост
# 357
откакто видях тази от клипа на шоколад окончателно нищо не аресвам в устава
Виж целия пост
# 358
мляко с какао Heart EyesHeart
Виж целия пост
# 359
супер
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия