Къде в Пловдив??? - 96

  • 35 088
  • 738
# 30
В Баумакс, Практикер и др. в отдел Инструменти / Автоаксесоари, а също и онлайн има.
Виж целия пост
# 31
Къде да намеря сенник за предното стъкло, ама по-големичък?
В левчетата са все от малките и не става да стои изпънато по стъклото.

в Метро, но моето е доста тънко, по-хубава работа ми върши през зимата. Слагам го отвън и пази от скреж по стъклото. Иначе отвътре се гъне и понякога се свлича.
Виж целия пост
# 32
Момичета, увисна ни плата на тавана на колата. Лепнах го на две места и съвсем го оплесках. Sad Та, моля за препоръки за тапицер на таван на автомобили. Правили ли сте това упражнение и много ли е скъпо?
Виж целия пост
# 33
На руския пазар.
Къде да намеря сенник за предното стъкло, ама по-големичък?
В левчетата са все от малките и не става да стои изпънато по стъклото.
Подкрепям. Големите са по 3.50… освен, ако не са решили да си актуализират цените.
Виж целия пост
# 34
Правили сме преди години в едно село след Граф Игнатиево обаче изобщо не мога да се сетя сега как се казваше. На човека му казват МНО. Бяхме много доволни от него.
Момичета, увисна ни плата на тавана на колата. Лепнах го на две места и съвсем го оплесках. Sad Та, моля за препоръки за тапицер на таван на автомобили. Правили ли сте това упражнение и много ли е скъпо?
Виж целия пост
# 35
Здравейте, предложете място за празнуване на 11-ти рожден ден на момиче,освен кино в мола и стая на загадките?
Виж целия пост
# 36
Защо не направите някъде пикник? Времето е подходящо, а децата могат да се забавляват с всякакви игри.
Виж целия пост
# 37
Тази година празнувахме десетия рожден ден на дъщеря ми в Арт галерия Дали в МОЛ Марково тепе. Препоръчвам с две ръце. Изключително доволна съм от отношението, условията, организацията.
За децата освен различното изживяване остана и спомен картината, която беше избрала дъщеря ми да рисуват.

Скрит текст:
картината

Виж целия пост
# 38
Защо не направите някъде пикник? Времето е подходящо, а децата могат да се забавляват с всякакви игри.
В парк Розариум сме били на рожден ден, а и съм виждала да правят други рожденни дни. Жалко, че моето дете не е с рд през топлите месеци.🙂
Виж целия пост
# 39
Защо не направите някъде пикник? Времето е подходящо, а децата могат да се забавляват с всякакви игри.
В парк Розариум сме били на рожден ден, а и съм виждала да правят други рожденни дни. Жалко, че моето дете не е с рд през топлите месеци.🙂
Това на Гребната база ли е? Изоставам. За парк Розариум знаех само в Казанлък.
Виж целия пост
# 40
До Братската могила е, недалеч от Мол Пловдив.🙂
Виж целия пост
# 41
Защо не направите някъде пикник? Времето е подходящо, а децата могат да се забавляват с всякакви игри.
В парк Розариум сме били на рожден ден, а и съм виждала да правят други рожденни дни. Жалко, че моето дете не е с рд през топлите месеци.🙂
Това на Гребната база ли е? Изоставам. За парк Розариум знаех само в Казанлък.
Беше Розариум едно време. После беше буренясало. Преди десетина години засадиха пак рози, много хубаво беше, но за малко. Сега е направено като парк, има за децата забавления, но винаги е много пълно с хора.
Виж целия пост
# 42
Имах предвид името. А не, че е пълно с рози.😉
https://www.google.com/amp/s/www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Par … 791964%3famp=true
Иначе да, няма гаранции дали ще има свободна беседка. Зависи от деня и часа...Но се получават страхотни рожденни дни там.
Виж целия пост
# 43
Ето, научих и аз нещо ново. Гребната база я открих с моите деца, до преди двайсетина години, посещенията ми са стигали максимум до Братската могила (що караули сме отвисяли там със съучениците ми, беше толкова отдавна) и спортния диспансер. Пусти травми, там бяха най-добрите спортни лекари и рехабилитатори.
Виж целия пост
# 44
След отклонението, да пиша и за рождения ден. Много е интересно при шоколади Гайо. Там сме били на рожден ден. Децата виждат как се прави шоколад, всяко дете си прави негов, рисуват опаковките. Дъщеря ми беше много въодушевена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия