Фауната около нас

  • 232 003
  • 3 757
# 300
При язовирите съм виждала. А също и като се качвах на крепостта веднъж видях змия, но не й видях лицето (скри се в тревата), така че не съм сигурна каква беше.
Виж целия пост
# 301
Горди, стига, бе! Laughing Gift Heart
Дано някой професионален фотограф не прочете как си ме възвеличила, че голям срам, като се знам с какви обективи снимам. Scream  Че на всичко отгоре, често - през стъклата на прозореца. (Неудобно ми стана да курдисам още емотиконка-две.)

Хайде да добавя и две жабки, че да мирясам.



Виж целия пост
# 302
Виж целия пост
# 303
Отдавна не бях влизала в темата и на много красотички се порадвах наведнъж.
Ето двойка лебеди от тази пролет. Знам, че във Варна се срещат много, но при нас едва от няколко години идват и то по няколко само.
Виж целия пост
# 304
Пеликани в полет. Всеки ден ги виждам и още не мога да им се нарадвам 😍



Виж целия пост
# 305
Виж целия пост
# 306
Наши приятели са на почивка и ми изпрати тази снимка от банята на къмпинга 😅 малък натрапник

Виж целия пост
# 307
Наши приятели са на почивка и ми изпрати тази снимка от банята на къмпинга 😅 малък натрапник

Скрит текст:
Воайор Simple Smile
Виж целия пост
# 308


Не е нещо невиждано, но аз от дете харесвам гъсенички. Някак симпатични са ми.
Виж целия пост
# 309
  Този красавец ми изяде баничката.
Виж целия пост
# 310
Любопитен воайор и красив нахалник Simple Smile))
Виж целия пост
# 311


Събрание на входа
Виж целия пост
# 312
Виж целия пост
# 313
Ех че е смешно онова на прозореца в банята!! Kiss

И аз имам едно подобно, врабчова кукумявка го наричат, горкото човече.







Тайне, за хубавицата на балкона с баничката Laughing....пак че е изяла нещо, което Е за ядене. На мен една ми отмъкна дунапренчето за фон дьо тен. Точно си го бях изпрала и сложила на парапета да съхне - розовко-жълтичко едно такова, глътна го преди да успея да премигна. Sweat Smile
Виж целия пост
# 314
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия