Фауната около нас

  • 231 527
  • 3 740
# 3 405
Да спиш на един крак е егати шантавата работа.

И с глава под мишницата Simple Smile
Виж целия пост
# 3 406
Червен ангъч.
Виж целия пост
# 3 407
Да спиш на един крак е егати шантавата работа.

И с глава под мишницата Simple Smile
На това му се вика ВИСШ ПИЛОТАЖ !!!
Виж целия пост
# 3 408
Да спиш на един крак е егати шантавата работа.

И с глава под мишницата Simple Smile

Аз съм спала така в БДЖ като студентка, при много пълен влак. Joy
Виж целия пост
# 3 409



Доста едричка беше!
Виж целия пост
# 3 410
Да се навреш в храста да пасеш 🙂


А тази си спи в магазина за обувки Sunglasses Чуках по стъклото-изобщо не мръдна
Виж целия пост
# 3 411
Борба за оцеляване!



Виж целия пост
# 3 412

Моля за обяснение, какво виждаме на снимките?
Виж целия пост
# 3 413
Паяк, който се храни, вкопчил се е в убито змийче!
Паяка е вдигнал змийчето и леко оплел в паяжината и се храни от него....
Виж целия пост
# 3 414
Аз първо реших, че това е някаква оса. Интересна окраска. Ето един и от мен.

Виж целия пост
# 3 415
Виж целия пост
# 3 416
Овчици на пАша. 😉
Виж целия пост
# 3 417


Виж целия пост
# 3 418
От много години не бях виждала такъв цвят... Heart Eyes
Виж целия пост
# 3 419
Компанията ми за следобедното кафе

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия