Фауната около нас

  • 231 784
  • 3 752
# 3 390
Виж целия пост
# 3 391


Ако някой се чуди, това е голяма мравка.
Виж целия пост
# 3 392

Страхотен кадър!
Виж целия пост
# 3 393
Няколко поредни-борба за гранули-победител гларус




Виж целия пост
# 3 394
А котенцето не успя ли все пак да се нахрани? 😕 Изглежда много нещастно, дано не е останало гладно.
Виж целия пост
# 3 395
От тези гранули-не,но там често минават и ги хранят и сигурно по-късно се е вредило.А е нещастно ,защото налитат да го кълват,а то е кротичко.
Виж целия пост
# 3 396
Те гларусите явно са си нахални по принцип, но не знаех че ядат котешки гранули. За таралежите знам, че ядат, майка и татко на село са им давали.
Виж целия пост
# 3 397
Всичко ядат.
Виж целия пост
# 3 398
И гълъбите всичко ядат. На входната котка гранулите и паучовете непрекъснато са изядени от тях. А котката седи и ги гледа, но само ако е сита. 😃 И водата ѝ изпиват.
Виж целия пост
# 3 399
Виж целия пост
# 3 400
Виж целия пост
# 3 401
Виж целия пост
# 3 402
Виж целия пост
# 3 403
Да спиш на един крак е егати шантавата работа.
Виж целия пост
# 3 404
Да спиш на един крак е егати шантавата работа.

Шантава, ама нали ако вдигнат и другия ще паднат Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия