Фауната около нас

  • 232 137
  • 3 760
# 2 490
Или е било младо, още недоразвито гълъбче.
Виж целия пост
# 2 491
Виж целия пост
# 2 492
Виж целия пост
# 2 493
Виж целия пост
# 2 494
Виж целия пост
# 2 495
Виж целия пост
# 2 496
Според телефона това е Onychogomphus forcipatus.



Виж целия пост
# 2 497
Виж целия пост
# 2 498
Отдавна не бях снимала врабчовци
Виж целия пост
# 2 499
Водна змия с улов.


И една, дебнеща раците.
Виж целия пост
# 2 500
Илит това в езеро ли е ? Много интересни камъни и пясък за езеро
Виж целия пост
# 2 501
Виж целия пост
# 2 502
Според телефона - женска Orthetrum coerulescens. На слънцето изглеждаше като позлатено.

Виж целия пост
# 2 503
Илит това в езеро ли е ? Много интересни камъни и пясък за езеро
Черно море. Ахтопол. Наистина изглежда като езеро, когато е тихо времето.

Не знам какво е птичето.


Раците и медузата.


Змията пак дебне.


Виж целия пост
# 2 504
Аз не знаех че в морето може да има водни змии в солена вода. Научих нещо ново Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия