Американски колеж - двадесет и шеста тема

  • 74 802
  • 765
# 525
Айде дайте дата за Мърфис тогава Simple Smile

Честита президентска закуска на децата! ПОздравления, постижение си е това.
Виж целия пост
# 526
Мърфис дали ще ни приемат, предвид колко бяхме тихи лятото Simple SmileSimple Smile.
Виж целия пост
# 527
Моето момиче се вълнува за Коледния концерт. Има желание да участва. Дори търси съмишленици. Иска да подготвят коледна или народна песен. (тя има няколко хубави инструментала, на които могат да пеят). Споделила е с някои преподаватели, които чули и одобряват. Ако някой иска да се включи, пишете ми!
Виж целия пост
# 528
Мърфис дали ще ни приемат, предвид колко бяхме тихи лятото Simple SmileSimple Smile.

eeeee сега ще сме вътре Simple Smile
 Ще пречим само на другите клиенти, а тогава пречихме на всички живущи в обсег от няколко блока...

Светле, да се записва смело за кастинга (нали ще има прослушване?)
Виж целия пост
# 529

Одобрена е. (на първо четене). Но й се иска да са повечко участници. Има страхотна коледна песен, която бяха пяли в едно читалище преди години - с много звънчета и т.н. Ако има желаещи, мога да ги свържа с нея.
Виж целия пост
# 530
Охооооо,
Темата се е събудила❤
Отзивите от новия президент са много добри. Поне от моето гардже. Казват и на галено: сержант Емили😄 Иначе разбирам, че е доста социална и често общува с децата. Даже снимка на част от класа им беше направила скоро. Някаква инициатива имало да се снимат едновременно учители и ученици…
До закуска с президента не стигнахме, но на бюрото живеят грамота и молив😄
Утре ще ходят в Археологическия музей.
Абе друго си е като са присъствено…
Виж целия пост
# 531
Аз съм на линия до 23.12, само без 15 и 21.12, че съм на коледни купони тогава 😅
Виж целия пост
# 532
16.12.22 ?

трябва да знам кой ще се включи, за да направя резервация Simple Smile

Вие сте на ход.
Виж целия пост
# 533
До колкото разбрах от моя 8-класник, ще има 2 коледни концерта - на 15.12. 2022 за родители и на 16.12.2022 за ученици.
Контакт с другите родители - никакъв.
Не знам как се случва това в АКС.
За сега не е имало присъствена родителска среща, за да се запознаем евентуално .
Виж целия пост
# 534
Нали елиминираха РУА. Щели да фъндрейзват по други методи. Ние явно сме били възприемани като нетни безгласни касички.

Новото общително Емили явно не счита за нужно да общува с родителите.

...

Аз съм ОК за 16.12.
Виж целия пост
# 535
Сойка Присмехулка, родителските срещи в АК не са както стандартно познатите ни. От скромния ми опит, на които съм била присъствено, единственият контакт е на опашката пред кабинета на преподавателя, но там има родители от различни класове и випуски. Освен това класовете се сменят всяка година. Срещите, които тук си организираме на мен ми допадат повече. От една страна са полезни, защото винаги има родители с повече опит, а и са много приятни, забавни и зареждащи.
Виж целия пост
# 536
Аз също ще се присъединя на 16.12. Дано си намерим място, че е най-желана дата за излизане преди Коледа.
Виж целия пост
# 537
Аз също ще се присъединя на 16.12. Дано си намерим място, че е най желана дата за излизане преди Коледа.

Ами мисля да направя резервация тия дни.
Добре ще е ако има други желаещи да са по-активни с известяването за да не се бавим излишно.
Виж целия пост
# 538
Прослушването за Коледния концерт е днес. (след часовете).

Включете и мен за 16-ти, моля. Мястото на предишната среща беше много добро.
Виж целия пост
# 539
Включени сте всички писали досега. Ако още някой иска нека пише, може и на лични.
(Стискам палци за прослушването, на който ще се явява)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия