Любители на кучета - 129

  • 32 716
  • 774
# 450
Ами, тогава освен да Ви препоръчам нашите ветове в Грийн До, няма с какво да помогна, уви Sad При тях попаднахме покрай един панкреатит, който никой друг не разпозна като такъв...
Стискам силно палци, Буба стиска лапички!
Виж целия пост
# 451

Бих препоръчала да отидете в Добро Хрумване Изток, запишете час за Димитър Иванов. Рядко се срещат такива лекари.
Виж целия пост
# 452
Отдавна не я бях виждала Тара, беше ми домъчняло.
Онази е Тайра.
Тара е тази:

Различават се по цвета на дивана.
Grinning
Виж целия пост
# 453
Бих препоръчала да отидете в Добро Хрумване Изток, запишете час за Димитър Иванов. Рядко се срещат такива лекари.
+1 за доктора (но го познаваме само като невролог, не му знам другите специалности)
Виж целия пост
# 454
Изгря звездичка.
Виж целия пост
# 455
Съжалявам да го прочета! Олекна му на момчето, но не и на вас. Отиде при милия ми Макс. Прегръщам ви!
Виж целия пост
# 456
Съжалявам за загубата ви...Много е тежко, но него вече не го боли!
Виж целия пост
# 457
Толкова съжалявам! Сигурна съм, че сте направили най-доброто, но толкова боли …
Виж целия пост
# 458
Съжалявам. Много е мъчно и трудно се преживява.
Виж целия пост
# 459
Хортензия, съжалявам. Прегръщам ви.
Виж целия пост
# 460
Каква храна ще ми препоръчате за 3 месечно мъжко голдънче. От около 10 дни е при нас , аз го храня към момента с роял канин , като един килограм го изяжда за около два дни. Той в момента е 8,400 килограма , което по таблици е доста под нормата. Какво мога да му давам за да навакса килограмите.
Виж целия пост
# 461
Хортензия съжалявам!Прегръдки 😔
Виж целия пост
# 462
Хортензия, съжалявам!
Виж целия пост
# 463
Хортензия, съжалявам много.
Виж целия пост
# 464
Хортензия, съболезнования! Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия