Любители на кучета - 129

  • 32 718
  • 774
# 435
Честита да е Каду и от нас Simple Smile Здрава и обичлива, да ви се качва на главите както си знае Simple Smile
Бебе ротвайлер е разкошно Simple Smile
Аз да си обера срамовете тук,не помня откога не съм сресвала Лара, вчера положението беше баба Вуна, чак единия котарак Маслин не се въздържа и се намести в купчината козина ... Милата ми Лара, много и олекна:


Виж целия пост
# 436
Честит рожден ден, Каду! Много, много години да радваш семейството си! Heart
Виж целия пост
# 437
Честита да е Каду, малко на патерици, но то кашкавалът и престоял е добър 😂

Мира, колко козина си свалила - за пуловер и шапка ще стигнат!

Мери, случвало ли ти се е да сядаш върху хамелеона на дивана, без да я забележиш? 😂😂😂😂
Виж целия пост
# 438
Ако беше 4-5 кг,щеше да е трудно откриваема там,но 40 кг си личат 😂😂😂
Виж целия пост
# 439
Честит рожден ден на патерици на Каду!
Виж целия пост
# 440
Отдавна не я бях виждала Тара, беше ми домъчняло.
Виж целия пост
# 441
Да ви питам дали някой се е сблъсквал с този проблем.
Нашата Мейпъл цъфна миналия месец с кърлежова болест - анаплазмоза, като преди това 4 дни я мъчи разстройство.
Минахме на лечение с доксициклин, което явно и раздразни стомаха на 10-тия ден и започна да повръща често.
От тогава всеки ден си ходим на ветеринар в Добро Хрумване.
Вчера пуснахме отново биохимия и кръвна картина и ALP и ALT съответно са супер завишени. Докторите спряха доксициклина и от днес вече е на системи за нормализиране на тези показатели.
Обаче от два дни отказва да се храни или яде супер малко. Обичайно си е добро прасе и не отказва никаква храна. Снощи успях да я подкупя да хапне малко филе от рибка. Тази сутрин пак отказа храна. Мъжът ми днес в 12 часа, като я водил пак на лекар, отново е повърнала.
Та се чудя да търся ли друга клиника, в която да я заведа или да изчакам как ще се повлияе от системите? С добро мнение съм за клиниката, докторите винаги са били отзивчиви, но вече започва да ми се свива сърцето от притеснение.
Виж целия пост
# 442
При по-тежки случаи ЦВК. Имат апаратура, имат и различен тип специалисти.
Виж целия пост
# 443
Как давате антибиотика?
Аз го давах 30 мин. след хранене,понеже знам,че дразни стомаха.
А освен 4Д тест,за бабезия правихте ли?
Надявам се скоро да се оправят нещата и лошото да остане зад гърба ви.Стискам палци на Мейпъл 🤞🙏
Виж целия пост
# 444
Как давате антибиотика?
Аз го давах 30 мин. след хранене,понеже знам,че дразни стомаха.
А освен 4Д тест,за бабезия правихте ли?
Надявам се скоро да се оправят нещата и лошото да остане зад гърба ви.Стискам палци на Мейпъл 🤞🙏

Да, 30 минути след хранене го давахме. Тествана е и за бабезия и е отрицателна.
Виж целия пост
# 445
В кое Добро Хрумване ходите?
Виж целия пост
# 446
В кое Добро Хрумване ходите?

Борово
Виж целия пост
# 447
А пробиотик, осен антибиотика (като при хората)? Ние давахме и ФортиФлора, освен доксициклина.
Виж целия пост
# 448
Здравейте, приятели.Бързо оздравяване на болничките и приятна почивка от нас

Виж целия пост
# 449
А пробиотик, осен антибиотика (като при хората)? Ние давахме и ФортиФлора, освен доксициклина.

Даваме, да. Както и Легафитон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия