Имате ли си любима книжка?

  • 9 256
  • 127
# 105
Доста са,но най-любима ми остава "Гордост и предрасъдъци" на Джейн Остин;
Виж целия пост
# 106
Всички на Джеймс Клавел
Виж целия пост
# 107
изчетох цялата тема защото не помня дали съм писала Embarassed
но моите любими са всички на Майн Рид Peace много увлекателни и любим автор Heart Eyes
иначе харесвам и тези на Бриджит Джоунс-това е четиво което е много развлекателно и може да се чете много пъти -нито натоварва, нито пък е скучно Heart Eyes
За жалост не се сещам много точни книги тъй като обикновено помня само историята или само автора Rolling Eyes
А сега чета "Птиците умират сами" и ми допада Peace но все още съм доникъде(200стр)... сигурно нататък е по интересно Party
Виж целия пост
# 108
Днес се сетих за още една: "А утрините тук са тихи"-преди години я препрочитах хиляди пъти.Ако я намеря отнякъде, пак бих си я чела Heart Eyes
ПС Ако на някой му е излишна-нека ми пише
Виж целия пост
# 109
Днес се сетих за още една: "А утрините тук са тихи"-преди години я препрочитах хиляди пъти.Ако я намеря отнякъде, пак бих си я чела Heart Eyes
ПС Ако на някой му е излишна-нека ми пише

Кое е автора? Нещо не се сещам, за таи книга?
Виж целия пост
# 110
Днес се сетих за още една: "А утрините тук са тихи"-преди години я препрочитах хиляди пъти.Ако я намеря отнякъде, пак бих си я чела Heart Eyes
ПС Ако на някой му е излишна-нека ми пише

Кое е автора? Нещо не се сещам, за таи книга?
Борис Лвович Василиев
Виж целия пост
# 111
Борис Лвович Василиев

Не съм я чела, нямам представа за какво става дума. newsm78
Виж целия пост
# 112
Най,най любима ми е Писмо от една непозната на С.Цвайг.Мноооого пъти съм я препро4итала. newsm74  newsm20
Ина4е от детските.... и до сега си 4ета поредицата за Карлсон  Embarassed
Виж целия пост
# 113
Най,най любима ми е Писмо от една непозната на С.Цвайг.Мноооого пъти съм я препро4итала. newsm74  newsm20
Ина4е от детските.... и до сега си 4ета поредицата за Карлсон  Embarassed

ДА, и на мен ми харесва, отдавна съм я чела, но много харесвам такива книги.
Виж целия пост
# 114
Е в тая тема мога да седя до зори. Ма как оби4ам да си 4ета книжки лЮбими... и как нямам
 време...Ме4тая си да полу4а за подарък библиотеката, която Звяра подари на Красавицата. И Ще си про4ета "Джейн Еър", "Романи за деца", после за лека ноЩ Удхаус,
после "Хляб по водите", после "Железният светилник", после неЩо от Жорж Санд. А Библията е настолна. А се сетих 4е искам пак да си про4ета  и "4арлз 4аплин"_  автобиографията му е впе4атляваЩа.
Виж целия пост
# 115
Борис Лвович Василиев

Не съм я чела, нямам представа за какво става дума. newsm78
По време на войната се развива действието, за един старшина и едни "войнички"  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 116

По време на войната се развива действието, за един старшина и едни "войнички"  Rolling Eyes

 newsm78

Войната и старшините, не ми е интересно, но като каза войнички,  Thinking....хм...., любовна история или.........нещо по-арт, хард, или......?????!!!! Sick Mr. Green
Виж целия пост
# 117
 Grinning нито арт, нито хард; военна история-чиста и невинна, но много затрогваща Heart Eyes
Виж целия пост
# 118
Grinning нито арт, нито хард; военна история-чиста и невинна, но много затрогваща Heart Eyes

Аха, сега ми се изясни, чела съм подобни книги някога newsm78, нямам представа дали сега биха ме грабнали, нещо съм станала много сложна и вече май не се трогвам, толкова лесно. Абе трогвам се, ама не знам, по-сложно е, не е като някога....! Нещо книгите на военна тематика, вече не са ми по вкуса, но зависи...., от автора. Thinking
Виж целия пост
# 119
Книжки на Реймънд Чандлър чета и препрочитам от години, най-любима от неговите ми е "Сбогом моя красавице", на второ място - "Дългото сбогуване". Иначе от детксите ми години си спомням че с кеф четях "Приключенията на Лукчо"  Joy,  и "101 Далматинци" даже ги  пазя още за малкия. От по-сериозната литература - "Богат,беден", на Шоу и "Цар Плъх" на Джеймс Клавел. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия