🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 17 (Tема 1)

  • 41 623
  • 782
# 720
"Яснивидецът" ми е... Само от коментара му в анонса и вече виждам куха хралупа!
Виж целия пост
# 721
Оля беше преди няколко седмици в Пресечна точка заедно с Ирина на Иван. Ирина не я хареса и не беше доволна, обзалагам се Grinning и по средата на седмицата изчезна
Виж целия пост
# 722
Цветка занесе “уникалният авторски” десерт и на Боби Ваклинов /когато му беше гост в предаването/ и той го оцени с 9 🤣
Виж целия пост
# 723
Цветка не можах да я изтърпя. Не мога да разбера как може в 21 в. да е толкова неадекватна. Има толкова много модели за подражание – от една страна визия и поведение, от друга трябва вече да е разбрала, че използването на умалителна форма не е жалателно.

За Оля съм чувала от моя приятелка, която работеше с нея, че е авторитарна и с мания за контрол.

Ако промото с екстрасенса не е майтап, ще има с какво да се забавляваме...
Виж целия пост
# 724
Не знам какво може да покаже Оля, след като някъде бях чела, че много си харесва кухнята, но не я е ползвала никога, за да готви. Въобще, доколкото съм се сблъсквала с нея наживо, неприятна персона.
Виж целия пост
# 725
Ясновидецът днес ще готви:

Той избира да посрещне гостите си в уютно заведение, където ще им сервира богато и апетитно меню, включващо салата „Капрезе“ със зелена чушка, предястията ще бъдат миди, приготвени с бира и ризото с майски гъби и печурки. Основното ще бъде калкан, а десертът ще бъде класически крем карамел.
Виж целия пост
# 726
Менюто звучи добре балансирано.Макар той да ми е много неприятен, ще го гледам.
Виж целия пост
# 727
Винаги съм се питала, как намират заведения в които да готвят? Продукцията ли им ги предлага? Щото аз, ако трябва да търся заведение, никога не бих намерила. Няма начин всички да имат познати, със заведения и готови да си отстъпят кухнята. Освен ако не им е почивен ден.
Виж целия пост
# 728
мен пък ме дразнят с това посрещане в заведения. отделно и намесата е повече от видима в много от случаите. менюта, заготовки, плейтване....
Виж целия пост
# 729
Тази седмица може никой да не кани в дома си 🤔 имам такова усещане 😁
Башар може в неговото заведение да е.
Енджи и тя все рекламира диетичната си кухня 🤔
Оля след като не я ползва...
Писателката не в знам..
Виж целия пост
# 730
Морски  деликатеси и класически десерт. Сьомга ще има ли Joy
Крем карамел обичам.Yum
Ясновидеца го знам.
Дали ще направи прогноза, като готви.
Отдавна не съм го мяркала на екран.
Виж целия пост
# 731
Този ясновидеца не го ли съдиха за нещо, опипваше май някакви жени, или се бъркам?
Виж целия пост
# 732
Мене Цветка ме впечатли как се подхилкваше и кефеше докато Манчев обявяваше точките на останалите. Как пък не ѝ стана поне малко неудобно...
Този ясновидеца не го ли съдиха за нещо, опипваше май някакви жени, или се бъркам?
Не знам за това, но е съден за изнудване на русенски бизнесмен преди 10 години. Изобщо, много читав човек. Joy
Виж целия пост
# 733
Този с опипването май беше друг. Този Караджов знам, че беше замесен в нещо. Не беше ли отвличане или се бъркам?
Виж целия пост
# 734
Този ясновидеца не го ли съдиха за нещо, опипваше май някакви жени, или се бъркам?
Оня не беше ли някакъв Деси?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия