СЕДМИ КЛАС Първа изпитна тема (13.06-19.06) : Всичко правилно напиши и вярно реши, 2х100 постигни!

  • 102 585
  • 1 386
# 210
.
Виж целия пост
# 211
Литературните въпроси не ми изглеждат лесни на мен. Кои са героите от въпрос 24? На собственика на кафенето от "Серафим" ми изфиряса името от паметта тотално.
все мъже и повечето от 6 ти клас.
Виж целия пост
# 212
Сега ако има някой в час с БЕЛ да даде и отговорите, че не е моята сфера
написала съм част от тях по-надолу
Виж целия пост
# 213
Литературните въпроси не ми изглеждат лесни на мен. Кои са героите от въпрос 24? На собственика на кафенето от "Серафим" ми изфиряса името от паметта тотално.
.   Благолаж - Еньо - Странджата - Кириак Стефчов
Виж целия пост
# 214
Преразказът не е лош като цяло, не е някакъв странен абстрактен текст. Минус е, че осмокласникът е без име.
Виж целия пост
# 215
Хмммм преразказа, не ми изглежда труден като текст и смисъл, за останалата част .......
Няма да показвам отговорите на прекрасната, каквото такова, вече нищо не може да се промени....само ще я натоваря!
Виж целия пост
# 216
От името на героя ли е преразказът?
Виж целия пост
# 217
От името на героя ли е преразказът?
неутрален разказвач
Виж целия пост
# 218
този първият, Благолаж, даже не се сещам от кое произведение е. Звучеше ми тотално непознато от-до.
Другите въпроси по литературната част отговорите ми съвпадат с дадените, може пък и детето да ги е написало вярно.
Виж целия пост
# 219
А сигурно ли е, че това са въпросите?!
Виж целия пост
# 220
този първият, Благолаж, даже не се сещам от кое произведение е. Звучеше ми тотално непознато от-до.

От "Косачи" е.
Много материал от шести клас е включен. Дано да си го спомнят.
Виж целия пост
# 221
Теза на "По жицата", сега и този разказ, сякаш продължението на "По-жицата". Много състрадателна тази тема, пълна с невероятности.
Виж целия пост
# 222
Дъщеря ми сигурно се е оплела с мостовете, чешмите и т.н. Внимателно трябва да е чела..Според мен са 1А, 2Б, 3Г, 4В, 5Г, 6В, 7В без претенции за вярност
Виж целия пост
# 223
От името на героя ли е преразказът?
От името на неутрален разказвач. Според мен текста е приятен и лесен за запомняне. Дано не разчуства момиченцата, че аз се разплаках. Ще се справят децата!
Виж целия пост
# 224
Това с Кольо Фичето...за младежите ок Simple Smile, дано моето е стоплило, че баща и е в строителството , хаха
Казах и да си прегледа по жицата сабахлян, ама дали ме отрази...
Преразказа за нас ще  е ок, имам инв. количка, обаче кой зае какви бисери ще има  със стъклото талисман..ето, на мен все камък ми е в главата...и  тоя Балчик Simple Smile кой го знае...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия