СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - ТЕМА 16

  • 64 394
  • 767
# 150
Не бих разчитала.
Виж целия пост
# 151
Здравейте, момичета!

Днес си пуснах ЧХГ и прогестерон ден преди цикъл. По-долу е резултатът, но прогестеронът ми се вижда много висок. Свързвам го с това, че кърмя все още. Някой може ли да даде мнение? Благодаря!
Виж целия пост
# 152
Бременна си, а прогестерона ти е много добре, просто е в друга мерна единица. Преобразувай го в интернер от nmol в ng/ml. По мои изчисления трябва да е около 45-50 ng/ml, което е много добре. Съветвам те след 2 дни да пуснеш още веднъж чхг, за да проследиш дали се удвоява стойността.
Виж целия пост
# 153
Бременна си, а прогестерона ти е много добре, просто е в друга мерна единица. Преобразувай го в интернер от nmol в ng/ml. По мои изчисления трябва да е около 45-50 ng/ml, което е много добре. Съветвам те след 2 дни да пуснеш още веднъж чхг, за да проследиш дали се удвоява стойността.
Много ти благодаря! Мерната единица не взех под внимание!
Виж целия пост
# 154
Много е добре,то няма проблем да е висок,моят беше 140 в тази мерна единица около датата на цикъла и повече не пусках.
Виж целия пост
# 155
Няма смисъл от втори тест. Бременна е. След 10 - 14 на преглед.
Виж целия пост
# 156
Момичета, както писах онзи ден направих тест на 12 ден с ЧХГ 921.90, днес пуснах отново. Не знам дали защото е събота, нооо цял ден чакам резултат и сърцето ми туптеше мега силно. Имах смесени чувства и страхове от предни пъти, където след високо чхг първият път, след това започва да пада. Пускам резултата и на вас. Малко се успокоих. Пресметнах на календара удвояването, излезе ми 1.9 дни. Мисля, че е като по учебник. Вие какво смятате? Пожелавам на всяка една от вас тлъсто чхг и безпроблемно износване.
Виж целия пост
# 157
Перфектно е, безпроблемна бременност с пухкав финал ти желая 💛
Виж целия пост
# 158
Здравейте мили момичета, писах преди няколко дни след трансфер на 2бр 3дневни ембриончета (едното свежо и едно замръзено) ЧХГ на 12 ден - 83,51, на 14ден - 99, 02 и днес на 17 ден - 197,7. Междувременно попаднах на коментар на съфорумка в предишни теми със стойности много подобни на мойте и със успешен финал и това ми вдъхна надежда, че нещата може да се случат🙏
Виж целия пост
# 159

Здравейте, момичета на 14.07 ЧХГ-то беше 3,49, днес 18.07 е 62.90. В интернет намерих калкулатор за ЧХГ и пише че на всеки 22 часа се удвояват.Това според вас добра новината ли е и ако да кога мога да отида на гениколог . Благодаря Ви Simple Smile
Виж целия пост
# 160

Здравейте, момичета на 14.07 ЧХГ-то беше 3,49, днес 18.07 е 62.90. В интернет намерих калкулатор за ЧХГ и пише че на всеки 22 часа се удвояват.Това според вас добра новината ли е и ако да кога мога да отида на гениколог . Благодаря Ви Simple Smile

Да, добре е резултата. На лекар се ходи на поне 10 дни закъснение на цикъла.

Geri, не коментирате ли резултатите с лекаря? ЧХГ трябва да се удвоява на 48-72ч най-много, вашето е към 120ч. Не бих имала големи надежди за съжаление и бих следяла нещата изкъсо, да не се окаже извънматочна с това бавно покачване.
Виж целия пост
# 161
Pistachio Изпратих резултатите в клиниката, казаха че стойността е нараснала добре за 72, 5ч.има предположение, първоначално вероятно да се за хванали 2те за малко. За извънматочна 🤔надявам се да не е защото съм с отстранени маточни тръби от 2018г и въпреки това не ме подмина 2 пъти през 2020 и 2021г. Защото не беше зашит както трябва единия рог и имаше 1см разстояние в което 2 пъти се имплантира ха ембриончетата. 2021 се наложи да прекратим бременността в7с и 4дни със сърдечна дейност и нормално развитие заради това. Правих операцията в Турция и 2та рога са допълнително зашити. Искрено се надявам да не е намерило пак някое неподходящо място. За всеки случай ще проследя чхг отново след 2,3 дни 🙏
Виж целия пост
# 162
Аз бях с подобен резултат но с един ембрион. На 7 ден 112,9 ден 307 и 11 ден 420 само,нямаше удвояване. На 11 ден 420 бе петък и нямаше как да се тествам в неделя,понеже в провинцията не работят лабораториите и го направих в понеделник. На 72 час,понеделникстойноста беше удвоена отново ма 855. Днес правя пълни 37 седм. Това ЧХГ така го мислих минах неинвазивен тест,фетални морфологии и още съм на тръни,секциото ми е след 2 седмици. Така че няма невъзможни неща. Ако Бог е решил чудото ще се случи☺
Виж целия пост
# 163
Geri, да, наистина добре се е удвоило между 14ти и 17ти ден.  Дано наистина това да е причината и всичко да е наред. Успех!
Виж целия пост
# 164
Момичета, има ли сред вас случаи на растящо ЧХГ, но намаляващ Прогестерон в първите седмици и ако да, как го е овлядал лекуващият ви лекар? На максимална доза Утрогестан съм (2х4).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия