СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - ТЕМА 16

  • 64 394
  • 767
# 165
Мисля, че се случва много често Simple Smile
При мен добавиха прогестеронови инжекции в допълнение към Утрогестана.

Момичета, има ли сред вас случаи на растящо ЧХГ, но намаляващ Прогестерон в първите седмици и ако да, как го е овлядал лекуващият ви лекар? На максимална доза Утрогестан съм (2х4).
Виж целия пост
# 166
Мисля, че се случва много често Simple Smile
При мен добавиха прогестеронови инжекции в допълнение към Утрогестана.

Момичета, има ли сред вас случаи на растящо ЧХГ, но намаляващ Прогестерон в първите седмици и ако да, как го е овлядал лекуващият ви лекар? На максимална доза Утрогестан съм (2х4).
А откъде си ги набавихте?
Виж целия пост
# 167
Поръчах онлайн от гръцката аптека Промахон.
В аптеките в България ми казаха, че няма да намеря такова нещо тук.

Мисля, че се случва много често Simple Smile
При мен добавиха прогестеронови инжекции в допълнение към Утрогестана.

Момичета, има ли сред вас случаи на растящо ЧХГ, но намаляващ Прогестерон в първите седмици и ако да, как го е овлядал лекуващият ви лекар? На максимална доза Утрогестан съм (2х4).
А откъде си ги набавихте?
Виж целия пост
# 168
има ли шанс според вас....
Виж целия пост
# 169
Karadzhova88, при тези стойности ехографът ще покаже достоверно какво се случва. Отедите при АГ да ви прегледа.
Виж целия пост
# 170
има ли шанс според вас....

Според мен - няма
Виж целия пост
# 171
Karadzova, при това бавно нарастване на ЧХГ е хубаво да се види на ехограф, за да се изключи извънматочна.
Според мен шансът да се развие нормална бременност при тези показатели е много малък.
Виж целия пост
# 172
При тази стойност задължително ехограф, да се види дали е в матката. Относно прогресията на стойностите - за съжаление не мисля, че нещата са добре...
Виж целия пост
# 173
В матката е, но ембрион няма и не отговаря на 6та седмица
Виж целия пост
# 174
При мен най-после се видя ембрионче в 8 г.с и 6 дни. За съжаление ембриончето е само 4мм и отговаря на 6 г.с. и няма сърдечна дейност:joy: Опровергаех диагнозата на д-р Вецев за кухото яйце. Все пак ембрион има, но според втория лекар при който бях не се развива добре и разлика от 3 г.с. между плодния сак и ембрион не е добре. Препоръчва медикаментиозен аборт. Трябва да изчакам до четвъртък, защото съм на клексан и аспирин протект. За всеки случай преди това съм записала час при друг лекар за контрола. Вече обаче не влагам големи надежди. Дано имате повече късмет от мен!
Виж целия пост
# 175
Karadzhova88, какво те посъветваха от клиниката? Ще продължиш ли с прегледите и лекарствата? Според мен в 6-та седмица би трябвало да се види ембрион, а може и  да е кухо яйце?

Hrisi-An съжалявам да прочета това. Посъветвай се и с друг лекар. Ако има възможност да се изчака още малко, но  това,че няма сърдечна дейност в 8 г.с. не е добре наистина. Дано ти и твоят лекар вземете най-доброто решение.
Виж целия пост
# 176
Според нея си е точно и ясно за медикаментозен аборт, но имам записан час за четвъртък, ако се потвърди ще правя, но дотогава все пак мисля да ги продължа, въпреки че и прогестеронът ми е паднал на 28ng от 31
Виж целия пост
# 177
Здравейте, момичета. Трансферът ми беше на 04.07.2022г на 2 5 дневни ембриона, ЗЕТ трансфер. На 10 ден (13.07) ЧХГ ми беше 326,32. На 12 ден (15.07) ЧХГ беше 849,37. На 15 ден, тоест вчера (понеже 14 ден се падаше в неделя) ЧХГ е 3700. Според вас има ли за какво да се притеснявам с това високо ЧХГ? На първи преглед съм на 23.07.
Виж целия пост
# 178
Здравейте, момичета. Трансферът ми беше на 04.07.2022г на 2 5 дневни ембриона, ЗЕТ трансфер. На 10 ден (13.07) ЧХГ ми беше 326,32. На 12 ден (15.07) ЧХГ беше 849,37. На 15 ден, тоест вчера (понеже 14 ден се падаше в неделя) ЧХГ е 3700. Според вас има ли за какво да се притеснявам с това високо ЧХГ? На първи преглед съм на 23.07.

Според мен има шанс с това ЧХГ и двете да са се захванали Simple Smile
Виж целия пост
# 179
Дебора, засега нещата изглеждат супер с това ЧХГ.
Пожелавам двойна радост! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия