СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - ТЕМА 16

  • 64 406
  • 767
# 180
Благодаря Ви много момичета. Притесни ме само последната стойност. Без тръби съм, надявам се да няма шанс за извънматочна бременност, тъй като няколко страници по-назад прочетох и такъв случай. Също четох и за високо Чхг при моларна бременност и съм много на тръни. Последната стойност на чхг я правих в друга лаборатория от първите две, понеже исках резултатът да излезе веднага,а не на другия ден.
Виж целия пост
# 181
При моларна бременност мисля, че е много, много по-високо ЧХГ от вашето. По-скоро може и двете ембриончета да са се захванали.
Виж целия пост
# 182
При моларна бременност мисля, че е много, много по-високо ЧХГ от вашето. По-скоро може и двете ембриончета да са се захванали.
Много благодаря 🙏❤️
Виж целия пост
# 183
Браво, супер, дано скоро да се похвалите с добри новини.
Виж целия пост
# 184
Здравейте мами. На 18ти вечерта си направих два положителни теста, след забелязани симптоми и закъснение, имам час за лекар чак на 1 август, но сякаш не мога да чакам.😁 Днес сутринта си пуснах кръвен тест и това са резултатите, по таблиците в Интернет разчитам, че съм в 5-6 седмици, вярно ли е и някой по-вещ от мен може ли да ми обясни, благодаря и лек ден.😇😊
Виж целия пост
# 185
Здравейте. Овулацията ми беше на 10-ти или 11-ти (имах положителен тест за овулация на 9-ти).
Днес ми е девети или десети ден след овулация - т.е. 5-6 дни преди менструация.

Ето, какво ми излезе. Има ли шанс да съм бременна? А прогестеронът добре ли е?

Благодаря ви!

Виж целия пост
# 186
Здравейте мами. На 18ти вечерта си направих два положителни теста, след забелязани симптоми и закъснение, имам час за лекар чак на 1 август, но сякаш не мога да чакам.😁 Днес сутринта си пуснах кръвен тест и това са резултатите, по таблиците в Интернет разчитам, че съм в 5-6 седмици, вярно ли е и някой по-вещ от мен може ли да ми обясни, благодаря и лек ден.😇😊

Кога Ви беше датата на последният цикъл ? По него може да се определи. Аз си изтеглих приложение и е вярно. Вчера бях на лекар и ми казаха,че съм в 7г с. +4 на приложението ми изписваше по същия начин.
Виж целия пост
# 187
Срокът на всяка брвменност се смята на база първия ден на последната менструация.
Наистина е най-лесно с някой от калкулаторите на термин в интернет. Само по ЧХГ не може да се определи коректно седмицата.

Елиза, има шанс да си бременна, да.
Пожелавам ти да е така.
Единият ти вариант е да пуснеш ЧХГ пак след 48 часа в същата лаборатория. Другият да изчакаш 2-3 дена и да направиш уринарен тест. Ако е положителен, запази си час за АГ около 10-14 дена след закъснение. Simple Smile
Виж целия пост
# 188
Здравейте, по мои изчисления на база последна доказана овулация,  би трябвало днес да съм 6- седмица и 1 ден. b-HCG ми е 21426 - това нормално ли е? Прегледът ми е чак на 3-ти август, а имам история с missed и се притеснявам.
Виж целия пост
# 189
Здравейте, по мои изчисления на база последна доказана овулация,  би трябвало днес да съм 6- седмица и 1 ден. b-HCG ми е 21426 - това нормално ли е? Прегледът ми е чак на 3-ти август, а имам история с missed и се притеснявам.

Струва ми се много нормално,вече с това чгх ще има ембрион със сърдечна дейност. Аз в 5+2 имах чгх 7600 и вече имаше миниатюрен ембрион с появила се сърдечна дейност. Отидете по-рано на преглед. 🍀
Виж целия пост
# 190
Здравейте, по мои изчисления на база последна доказана овулация,  би трябвало днес да съм 6- седмица и 1 ден. b-HCG ми е 21426 - това нормално ли е? Прегледът ми е чак на 3-ти август, а имам история с missed и се притеснявам.

Струва ми се много нормално,вече с това чгх ще има ембрион със сърдечна дейност. Аз в 5+2 имах чгх 7600 и вече имаше миниатюрен ембрион с появила се сърдечна дейност. Отидете по-рано на преглед. 🍀

Благодаря за бързия отговор! Уви, моето АГ няма часове по-рано. Консултирала съм се с ендокринолог относно прием на добавки и хапчета, сега стискам палци всичко да е наред и да видим оформен ембрион след 2 седмици Heart Чакането в тези моменти е мъчение, но пък ни учи на търпение Grin
Виж целия пост
# 191
Здравейте.
Моля за съвет. Очаквана дата на цикъл 17.07.
Тест на 18.07 947, днес 20.07 2052 плюс положителен ПСР за Ковид. От сега съм с болки и леко кървене. Не мога да се свържа с РЗИ. Но болките се усилват. Как да постъпя като съм под карантина?
Виж целия пост
# 192
Можете ли да се свържете с гинеколог по телефона? Някои правят и онлайн консултации.
За съжаление, това кървене и усилваща се болка не звучат добре.
Сигурна съм, че има изключение от карантината при здравословни проблеми.
Виж целия пост
# 193
Здравейте.
Моля за съвет. Очаквана дата на цикъл 17.07.
Тест на 18.07 947, днес 20.07 2052 плюс положителен ПСР за Ковид. От сега съм с болки и леко кървене. Не мога да се свържа с РЗИ. Но болките се усилват. Как да постъпя като съм под карантина?
Отивайте на лекар направо.
Виж целия пост
# 194
Здравейте, мами
От доста време правим опити за бебче. Принегнахме и към клиника за репродуктивни проблеми. АГ констатира,че проблема е в липсата на овулация. Следихме я няколко месеца, този месец засякохме такава. Направих кръвен тест на 9тия ден след овулацията, но резултата е 0,1 при референтна стойност 5. Според вас има ли вариант просто да е рано за тест и да съм бременна?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия