На море в Поморие 2022 г.

  • 44 130
  • 764
# 210
Ама Тета, дай да се съберем барем, заедно да пием на плажа бре:)
Виж целия пост
# 211
Тета, +1, дет' се вика Laughing
Виж целия пост
# 212
За мен най -плиткия плаж е в Поморие в новия град, по-плитък от Китен и Приморско.
Виж целия пост
# 213
.....при строителния пясък и водораслите Simple Smile

Кроки - не, в Слънчев бряг НЕ духа,
Виж целия пост
# 214
Най-хубавата цаца и въобще и други риби е на една караванка до сградата на Общината(не знам как се казва). Мин година човека отваряше в 17.00 и се виеха опашки до последно. Уникално приготвени, пресни риби, няма да ти мирише, да ти горчи, да е старо олиото... Евала му правя!

Много благодаря за препоръката!! Пробвахме, одобрих, препоръчвам и аз.
Ако е същото де...


Работно време


Цени


Само че, минимум 200 грама трябва да поръчаш цаца, картофки и друго.
Ние изхвърлихме остатъка, защото на синко 200+200 му е много, на мен също. Това като минус.
Не може 100 или 150 грама цаца или картофки.

Аз взех лаврак на скара, около 11-12 лв излезе, с цацата и картофките на синко дадох 21, 90 лв.

Виж целия пост
# 215
Мм жадува някакви скариди пържени от едно време, дали са тия
Тета, удобно ли е на лични да ми пратиш локацията на тоя павилион за риба
Благодаря за снимките
Виж целия пост
# 216
За мен най -плиткия плаж е в Поморие в новия град, по-плитък от Китен и Приморско.

Това Южния плаж ли се води?
Виж целия пост
# 217
Хепи



Гледа към паркинга който е до Токалиев..

Добавям фото, на закуските Приятели съм, които са до хотел Диана.....там в далечината се виждат надписите в червено...
Виж целия пост
# 218
Хепи



Гледа към паркинга който е до Токалиев..
teta, какви са цените на платения паркинг?
Виж целия пост
# 219
2 лв на час, 12 лв за денонощие..от нета ми е инфото, не пише на паркинга нищо иначе...не съм шофьор, не му разбирам ...
Виж целия пост
# 220
От тази вечер, не е от мен, дъщерями е там.
Виж целия пост
# 221
Ами аз си ъпдейтвам инфото за заведението да общината...нещо много претенциозно ми идва...
Лаврак нямало за обед, поръчах скумрия на скара на синко, но попитах на пеперуда дали може да е. Не можело, тя изсъхвала, не ставало на нищо. Ние вкъщи само така я ядем, не обичаме цели риби...не можело, то скарата му била спеСиална Flushed
Ма колко специална да е?!? Извънземна сигур....то ние скари не сме виждали никога.

Като цяло  - налага си мнението на клиентите.
Никога не са ми отказвали в заведения дали на пеперуда да е печена...то какво ги бърка. Не знам...може и аз да съм в грешка...ама мен ме изгуби като клиент определено...
Виж целия пост
# 222
Да, човека, който продава е леко "странен", НО.... предвид, че не съм имала проблеми никакви с храната му, характерът му не би могъл да ме откаже да пазарувам при него.... Предпочитам така, отколкото да ям боклуците на останалите, без  значение, че ще ми цепят и продадат 80 гр цаца вместо заветните минимум 200 при него😁😁🤣🤣🤣. То и затова има толкова много заведения/капанчета-всеки да си намери своето
Виж целия пост
# 223
Върнахме се миналата седмица от Поморие, супер щастливи и доволни. Бяха си направили от месеци резервация в Sunset resort и определено много ни хареса. И плажа отпред и хотела и чистотата. Разходихме се една/две вечери до центъра, но в хотела си имахме анимация и фул екстри, та беше по-скоро забавление. Скъпичко си е хотелчето, но пак бих повторила.
Виж целия пост
# 224
Вчера в 7ч имаше мъртъв делфин изхвърлен пред спасителния пост на плажа до макаото- ла хавана ли се казва, така и не го запомних...след дъжда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия