Менструация при дете

  • 1 617
  • 11
Здравейте, менструацията на детето дойде  на 3.06 22г тя е на 12г. Това е първа менструация вървя 5-6 дни нормално. Появи се след това зацапване, което в края си мисля, че е нормално,но продължава да зацапва от време на време кафяво или много тъмно червено не мога да определя.
Виж целия пост
# 1
Нормално е.
Нормално е и да пропусне, нормално е да закъснее, да подрани.
Поне 6 месеца трябва да се регулира.
Виж целия пост
# 2
Нормално е.
Нормално е и да пропусне, нормално е да закъснее, да подрани.
Поне 6 месеца трябва да се регулира.
Благодаря, успокоих се.
Виж целия пост
# 3
Всички такива неща са нормални. Може да отнеме доста време, докато се регулира. Да пропуска, да идва на неравни периоди. Но с времето се нормализира.
Виж целия пост
# 4
Всички такива неща са нормални. Може да отнеме доста време, докато се регулира. Да пропуска, да идва на неравни периоди. Но с времето се нормализира.
Благодаря!
Виж целия пост
# 5
Наистина ли сте готова да поставите здравето на детето си в зависимост от мненията на непознати във форум?
Първата менструация е иделният повод да заведете детето си при гинеколог (има и детски) и да направите консултация за това кое е нормално, кое не е. Ще получите напътствия, а детето ще придобие здравна култура и ще се научи, че когато има здравословен проблем, е добре да се обърне за консултация към специалист, а не към непознати във форум.
Виж целия пост
# 6
Наистина ли сте готова да поставите здравето на детето си в зависимост от мненията на непознати във форум?
Първата менструация е иделният повод да заведете детето си при гинеколог (има и детски) и да направите консултация за това кое е нормално, кое не е. Ще получите напътствия, а детето ще придобие здравна култура и ще се научи, че когато има здравословен проблем, е добре да се обърне за консултация към специалист, а не към непознати във форум.
[/quote
Естествено, че няма да оставя нещата само на мнения на непознати, а дори и познати. Лекарското мнение е най - важно.
Не бих поставила здравето на детето си на мнения във форум, но идеята ми беше ако някой се е сблъсквал с подобна ситуация да сподели, естествено че при всеки симптомите могат да значат различно нещо. Говорила съм с лекар и имаме Час но чак за петък. А относно форума понякога човек попада на  компетентни хора, които наистина биха помогнали с мнение.
Виж целия пост
# 7
Нещо естествено. За разлика от хипохондрията.
Виж целия пост
# 8
Нещо естествено. За разлика от хипохондрията.
Какво общо има с хипохондрията?
Виж целия пост
# 9
И моята дойде на 12. И трябваха години докато се регулира, все закъсняваше. Нищо не пречи да заведете детето на лекар за ваше успокоение.
Виж целия пост
# 10
Зравейте. Пиша тук, за да не пускам нова тема. На дъщеря ми и дойде за пръв път преди 2 дни ,тя е на 11 г. Вечерата имаше петно кръв, вчера вървя много слабо, днес няма нищо. Нормално ли е това? Притеснена съм Sad Помня, че като ми дойде на мен на 14 г. си вървеше много обилно, а тя има само зацапване с кръв.
Виж целия пост
# 11
Нищо извън нормата.
Пубертета вече отстъпва по-рано.
Место ако детето е по-едро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия