Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 35

  • 54 420
  • 743
# 270
В ЕОН на Виваком, има всички тези сериали на този канал на каталог. Аз си пуснах ЕОН на телефона за 3лв на месец, към основната ми услуга IPTV (т.е. нямам ЕОН на телевизора). Единствения минус е, че в каталога са със субтитри, а когато се връщат назад през теревизора са с дублаж.
А вие как гледате този канал. Аз мисля, че той е пуснат само за ЕОН потребители (на телевизора). Ако е така, то трябва да имате и каталог със сериалите на канала, както и на някои други канали.
Виж целия пост
# 271
Много благодаря!
Ама как са ги направили тези сериали, изпипани, с тънък хумор и завъртяни сюжети. Жалко че не са с по хиляда серии.
Виж целия пост
# 272


Нещо, което аз ще следя
Виж целия пост
# 273
Тъкмо гледах трейлъра на къщата на дракона.Що така не съм впечатлена не знам.Ще го гледам де,троновете са ми любими първите няколко сезона,книгите ги имам всички и съм ги чела по няколко пъти.Дано доживея да дочета края от Мартин поне.Още седмица и ще видим.Ето го за някой като мен дето сега го вижда чак 😝
https://youtube.com/watch?v=qc-IWTB9AMg&feature=share
Виж целия пост
# 274
Cabinet of Curiosities на Guillermo del Toro, 8 страшни истории по Нетфликс от октомври - https://fb.watch/eW_dtwtgkn/ 😱
Виж целия пост
# 275
Бях ви казала, че мисля да гледам Pretty Little Liars: Original Sin ими се сторихте малко предубедени тогава.
Ами, брутален е!
Доста ми допада, тъй като още е в началото и всеки герой все още има твърде много неизвестни, които се разплитат.
За моменти има бегли препратки към първия Pretty Little Liars.
Надявам се да не вземат да навържат двата като свински черва, че няма да е добре.
Мистерията и историята покрай А, продължава на пълни обороти. Дори сериала може да се класира сериозно като трилър/мистерия с някои сцени.
За мен е 7/10 (така да кажем), така че определено ще продължа да го гледам.
Виж целия пост
# 276
Ще им сериал за Уензди Адамс на Тим Бъртън с Катрин Зита Джоунс,  Бриен от ГоТ и Кристина Ричи. 🎉🎉 Wednesday

https://fb.watch/eYMrsaoZQj/
Виж целия пост
# 277
Аз чакам с нетърпение Шантарам с Чарли Хънам Heart Eyes - https://m.imdb.com/title/tt0429087/?ref_=fn_al_tt_0 Първите 3 епизода - на 14-ти октомври.
Виж целия пост
# 278
Изгледах последния трети сезон на Locke and Key, не беше толкова интересен, колкото предните два, но като цяло съм доволна как завършиха цялата история. Много приятен сериал се оказа с крайна сметка.
Виж целия пост
# 279
Изгледах The terminal list, общо взето ми хареса, но ми беше суховат. Някои епизоди ми напомниха на Рамбо първа кръв, но като цяло съм учудена колко много приличаше на Наказателят.
Скрит текст:
Дори накрая - Тейлър Кич се оказа в положението на Бен Барнс - да, той беше по-добър, но въпреки това, ситуацията е същата.
  Знам, че сериалът е по книги - явно авторът тежко се е повлиял от чужди произведения.

Сега съм си приготвила двата излезли епизода на Местен извънземен (утре мисля да ги изгледам заедно), гледам Орвил и се чудя дали да догледам Стар Трек:Странни нови светове - имам няколко изостанали епизода. Освен това следя и планирам гледането на няколко корейски (всъщност, в момента корейските ме радват повече от западните), както и Кръв и съкровище.

 
Виж целия пост
# 280
Двата епизода на извънземния ставаха, но не бяха нищо особено, особено втория 😁
Виж целия пост
# 281
Ех, и с първата половина от сезона беше така - пълнеж, пълнеж и накрая интересните неща...
Виж целия пост
# 282
Нов сериал

Bad sisters

И този нов с дата



....

Sandman има пуснат 11-ти епизод.
Виж целия пост
# 283
Black Bird
https://www.imdb.com/title/tt4301160/

драма/трилър/криминален ; по действителни събития ; по романа ''In with the Devil'' на Джеймс Кийн и Хилел Левин ; 6 епизода х 50 мин. ; мини-сериал ; продукция на Apple TV+

Започна много силно, но към края някак си увисна и ме разочарова. Явно така се е случило, когато е по-действителни събития трябва да се придържаш към историята. Но според мен можеха да се справят доста по-добре с финала на историята. Даже претупаха малко нещата.
Въпреки това, добър сериал, който препоръчвам. Добра актьорска игра, без да блестяща, но достатъчно добре. Интрига има, просто някои сцени бяха не на място и запълване на времето.
-
7.5
Виж целия пост
# 284
Нов сериал по играта The last of us

https://fb.watch/f2Zn1c0E8t/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия