Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 35

  • 54 420
  • 743
# 285
The brilliant friend гледам, много, много ми харесва. На първи сезон съм още, книгите съм чела и мога да кажа, че рядко ми се случва това, което гледам да отговаря на това, което съм си представяла, докато съм чела Simple Smile
Виж целия пост
# 286
Напредвам с Орвил, харесва ми. Либералният им морал ми е чужд, но успешно го игнорирам. Прави ми впечатление лицемерието - в един епизод някой казва "Това са наши колеги, няма просто да ги зарежем и забравим!", а буквално в предходния (епизода с "паяка") точно това се случи.

Двата епизода на Местен извънземен наистина не бяха нещо особено. Девети беше ок, но вторият ми досади с терзанията на Аста (толкова съжаление за един убиец).
Виж целия пост
# 287
Нови сериали/сезони от септември по FOX:
01.09 FOX - Местен извънземен сезон 2
07.09 FOX - 4400 - новия сериал от 2021 (като му гледам ниския рейтинг едва ли ще го гледам, все пак ако някой го е гледал да сподели мение)
22.09 FOXcrime - Magpie Murders по Антъни Хоровиц - https://www.imdb.com/title/tt13186264/
24.09 FOXcrime - Азбучни убийства по Агата Кристи (за който не го е гледал първия път)
Виж целия пост
# 288
Този 4400 май го канселираха доста бързо. Не знам дали знаете, но телевизия Си Дабълю фалира (логично, предвид качеството) и въобще не се знае какво е бъдещето на сериалите й. Не всички са прекратени, но новите собственици сигурно ще правят промени.
Виж целия пост
# 289
Втори сезон на Местен извънземен не мина ли?
Виж целия пост
# 290
Не, сега е продължението , явно и по тв-то ще го продължат
Виж целия пост
# 291
Втори сезон на Местен извънземен не мина ли?

По Fox сериалите ги дават със закъснение, сега започват да дават втори сезон. До скоро повтаряха първи.
Виж целия пост
# 292
Да, но сезонът наистина беше разделен - сега продължиха от 9-ти епизод.

Чудя се дали да гледам един нов сериал с Ейдън Търнър - https://www.bustle.com/entertainment/itv-the-suspect-cast-plot-t … date-aidan-turner
Той е доктор (психолог), май има алцхаймер(или нещо подобно, въпреки че е млад) и помага на полицията да лови престъпници. Не ми звучи много интересно, но харесвам Търнър от Полдарк...
Виж целия пост
# 293
По принцип криминалните сериали на iTV са доста добри, надявам се и този да е.
Виж целия пост
# 294
Дали изобщо някой ще го качва в Замунда?
Виж целия пост
# 295
Защо не. Аз няма да се учудя ако го дават и по някой роден канал.
Виж целия пост
# 296
Какво предстои по HBO Max. Simple Smile
Каквото и да си говорим, ХБО си остават недостижима класа като качество на продукциите. Не всички, но повечето. Бих казал, че след тях Апъл ТВ+ са на 2 място.
Много чакам The Last of Us с Педро Паскал (най-накрая в шапката/компилация)





Трейлър на сезон 2 на Уинкс сагата. Simple Smile

Виж целия пост
# 297
HBO не бълват толкова продукция, колкото Нетфликс, но почти всичко, което извадят, е с висока стойност.
Сега видях, че Бела Рамзи участва в сериала с Педро Паскал, много ме радва това дете и исках да я гледам извън Троновете.
Заплюх си и The White house plumbers - зажадняла съм за политическа драма.
Виж целия пост
# 298
В тази връзка:

Виж целия пост
# 299
Още никой ли не е гледал Игра на тронове: Домът на дракона? Една приятелка каза, че е много хубав, но тя си е фенка на сериала, както и аз всъщност. Аз тази вечер мисля да си го пусна, просто децата не ме оставят на мира, а искам да му се насладя изцяло и без някой да ме разконцентрира 😁.
Гледах първа серия на Мръсният Джон: Историята на Бети Бродерик, заинтригува ме и дори попрочетох за нея в Гугъл. Тя убива съпругът си и новата му жена, следствие на което е осъдена на 30 години затвор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия