Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 35

  • 54 420
  • 743
# 300
Мъжът ми каза че е страхотен въпреки пропагандата.Аз също не успявам още,и тази вечер няма да е за съжаление.
Виж целия пост
# 301
Има си тема  Дракона
Имсче аз почнах Sandman
Виж целия пост
# 302
С риск да бъда линчувана публично - Драконът, както и GoT, са ми огромно meh. Надявам се поне при този хубавото да предстои, но се съмнявам.
Виж целия пост
# 303
Още никой ли не е гледал Игра на тронове: Домът на дракона? Една приятелка каза, че е много хубав, но тя си е фенка на сериала, както и аз всъщност. Аз тази вечер мисля да си го пусна, просто децата не ме оставят на мира, а искам да му се насладя изцяло и без някой да ме разконцентрира 😁.

Много хора го гледахме, но коментираме в специалната тема за сериала.
Заповядай там ако искаш. Разбира се, не е задължително, може да си оставиш мнението и тук или в темата за фентъзи и НФ сериали. На мен лично много ми хареса началото.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1475494
Виж целия пост
# 304
Още никой ли не е гледал Игра на тронове: Домът на дракона? Една приятелка каза, че е много хубав, но тя си е фенка на сериала, както и аз всъщност. Аз тази вечер мисля да си го пусна, просто децата не ме оставят на мира, а искам да му се насладя изцяло и без някой да ме разконцентрира 😁.
Гледах първа серия на Мръсният Джон: Историята на Бети Бродерик, заинтригува ме и дори попрочетох за нея в Гугъл. Тя убива съпругът си и новата му жена, следствие на което е осъдена на 30 години затвор.

Аз обикновено изчаквам да излезе целия сезон или дори 2-3 сезона и тогава гледам наведнъж. Не мога така на час по лъжичка. Особено ако има големи интервали между сезоните забравям какво е станало.
Иначе за Бети Бродерик до миналата седмица го даваха по BTVaction. Хареса ми. Актьорската изгра беше много добра. Не бях гледала Крисчън Слейтър отдавна. Изненадах се, че изглежда много добре като за годините си и като за човек имал дълги години проблеми с  наркотиците.
Виж целия пост
# 305
Виж целия пост
# 306
Изгледах сезона на Орвил - хареса ми. Айзък продължава да е най-готиният персонаж - не само като характер, но и на външен вид Simple Smile
Скрит текст:
Малко прилича на свещенник с тази якичка...

За мокланците не знам какво да кажа. Още от първи сезон се чудя защо са в съюза. Разбирам, че сериалът винаги ще извърта нещата накъм триумф на либералните ценности, но това е нереалистично и нефункционално - и след няколко века ще е същото. И при целия им либерализъм се чудя, как някой не ги е обвинил до сега в сексизъм и други антилиберални "грехове", защото:
Скрит текст:
1.Историята с Топа може да е опит за подкрепа на транссексуалността, но реално е обратното - Топа е родена момиче и откачените й родители (по-точно единият от тях) настояха да й променят пола като бебе. Това го правят някои американски откачалки, които лобират за промяна на пола на деца на 3-4 години.
2.Крилл са вдъхновени от ислямското общество (водят свещена война и са консервативни) - като ги представят като злодеи, сценаристите реално излъчват анти- послания.
3.През сезона умряха две лесбийки (за първата не е потвърдено дали е лесбийка) - има такава тв тропа: https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/BuryYourGays
Как не са се сетили да протестират и да канселират сериала?...
Онази планета на жените също не би трябвало да е част от съюза, след като "добрите" общества отказват да се съобразяват с консервативните.

За семейството на Гордо -
Скрит текст:
предполагам (не е спойлер, защото е само мое предположение), че в следващ сезон ще ни представят мултивселена и ще се окаже, че семейството му е продължило да съществува някъде. Просто такъв тип разрешаване на проблема е в стила на сериала. Иначе това, което направиха (капитана и останалите с него) беше жестоко и грозно, не одобрявам никак.
Виж целия пост
# 307
Започнах Dark winds 3 епизода ударно и съм супер доволна👍
Виж целия пост
# 308
Изгледах 3те сезона на Манифест. На първия по средата за малко да се откажа, но после стана много зарибяващо и до края го гледах с голям интерес, много изненади и обрати, доволна съм, чакам 4ти да излезе.
Сега си почивам с 2ри сезон на Never Have I Ever, много е cringe и главните герои са супер клиширани, но става за загуба на време, докато събирам сили за нещо по-сериозно.
Виж целия пост
# 309
Чадърената академия ще има последен четвърти сезон.
...

House of the dragon е подновен за втори сезон.
Виж целия пост
# 310
The brilliant friend гледам, много, много ми харесва. На първи сезон съм още, книгите съм чела и мога да кажа, че рядко ми се случва това, което гледам да отговаря на това, което съм си представяла, докато съм чела Simple Smile

Къде може да се гледа сериалът?
Иначе мога да препоръчам Престъплението на Века - сериал/филм е в две части, но супер просто.
Виж целия пост
# 311
The brilliant friend гледам, много, много ми харесва. На първи сезон съм още, книгите съм чела и мога да кажа, че рядко ми се случва това, което гледам да отговаря на това, което съм си представяла, докато съм чела Simple Smile

Къде може да се гледа сериалът?
Иначе мога да препоръчам Престъплението на Века - сериал/филм е в две части, но супер просто.

Само първи сезон намерих -filmi.sub
Търся къде да гледам втори, за сега безуспешно Sad
Виж целия пост
# 312
Сериалът не е ли My brilliant friend? Иначе го има в хбо макс
Виж целия пост
# 313
За съжаление при мен няма HBO max.
Виж целия пост
# 314
Защо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия